"İyi bir yolda olduğumuzun farkındayız"

"İyi bir yolda olduğumuzun farkındayız"

AJANSSPOR - Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, 3-2 kazandıkları Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Tuna'nın sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

"Mutluyuz tabii. Zorlu bir fikstür oduğunu biliyoruz. Yeni takımız, handikapları olacaktır. Son vuruşlarda sükuneti sağlayamadık. Son 10 dakikada oyunda geriledik. Hızlı geliştirdiğimiz tüm ataklarda, Trabzonspor'un zaaflarını kullanabileceğimizi biliyorduk. Duran toplardan goller oldu. Bizim ve Trabzonspor'un girdiği çok net pozisyonlar oldu. Zevkliydi, zevksiz olan tek şey taraftaralrımızın bu maçı televizyon başında izlemeleri oldu.

Neler yapabileceğimizi biliyoruz. İyi oyunculardan kurulu bir takımız. 11 bin metrenin üzerinde koşarak, Trabzonspor'a cevap verdik. İyi bir yolda olduğumuzun farkındayız. Zaaflarımız var. Pas yapmakta zorlandığımız anlar oldu. Bazı zaaflarımıza rağmen kazanmak güzel. Hem Ersun Hoca ile daha önce çalıştım, hem de Trabzonspor'a 2 güzel yılım geçti. Ersun Yanal'ı çok seviyorum. İnşallah başarılı olacaktır, Trabzonspor başarılı olmasını istediğim bir takım.

Tayfur'un hızından faydalanmak istedik. Bekleri çok ileri çıktığı için, Pereira'ya önlem almak ve zaaflarından faydalanmak için kullandık diyelim

Tarih: 27.08.2017 00:22
;