Sinisa Mihajlovic'i sinirlendirdiler!

Sinisa Mihajlovic'i sinirlendirdiler!

Torino Teknik Direktörü Sinisa Mihajlovic tansferin gözdesi Andrea Belotti'yi 100 milyon Euro'dan az bir bedelle ellerinden çıkarmayacaklarını hatırlattı.

Geride kalan sezonda Serie A'da attığı 26 golle göz dolduran ve Avrupa devlerinin iştahını kabartan Torino'nun İtalyan golcüsü Andrea Belotti için belirlenen bonservis bedeli el yakıyor.

İngiliz kulüpleri ve AC Milan'ın ciddi şekilde ilgilendiği 23 yaşındaki forveti satmak istemediklerini belirten Sinisa Mihajlovic, basında sürekli çıkan haberlere tepki gösterdi ve 100 milyon Euro'dan az bir ücrete transfere izin vermeyeceklerini yineledi.

''Başkanımız Urbano Cairo açıkça söyledi; ya 100 milyon Euro'ya satarız ya da satmayız. Ne istediğimizi gayet iyi anlattığımı düşünüyorum'' diyerek Belotti hakkında sorulan sorulara sert cevap veren Sırp teknik adam, yeni sezon planlarını İtalyan golcü etrafında belirlediğinin altını çizdi.

Sözleşmesinde Serie A dışındaki kulüpler için 100 milyon Euro'luk serbest kalma bedeli yer alan Belotti'nin Torino ile olan sözleşmesi 2021 yazında sona eriyor.(Eurosport)

Tarih: 28.07.2017 12:10
;