"Bu ligde yer alan takımların üstünde bir takımız"

"Bu ligde yer alan takımların üstünde bir takımız"

AJANSSPOR ÖZEL - TFF 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da forma giyen Recep Niyaz, Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ile İlker Koç'un sorularını yanıtladı. Niyaz'ın Radyospor'da yaptığı açıklamalar şu şekilde:

İlk 3 haftalık performans
 
Açıkçası lige iyi başladık. Bu başlangıç bizim için sürpriz olmadı. Çünkü takım olarak bir hedefimiz var. Biz bu ligde kalıcı olmak istemiyoruz. Amacımız Spor Toto Süper Lig'de yer almak. Bu doğrultuda çalışacağız ve camia olarak kenetlenip hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum. 
 
Kendi performansı üzerine... 
 
Futbol bir takım oyunu. Ben de bu takım için elimden geleni yapıyorum. Yapmaya da devam edeceğim. Hırslı ve istekliyiz. Bu da sahaya yansıyor. Ben de pozitif düşünüyor ve böyle hareket ediyorum. Takım olarak iyi şeyler yapacağımıza inancım tam. Sadece ben ya da Özgür Çek değil, tüm arkadaşlarım elinden geleni yapıyor. İnşallah mutlu sona ulaşırız. Bu ligde yer alan takımların üstünde bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. 
 
Rizespor taraftarlarına mesaj... 
 
Taraftarlarımız bizim için çok önemli. Bizlere destek olmaya devam etsinler. Elbette 34 maçı da kazanamayabiliriz. Bizim de kayıp yaşayacağımız dönemler olacaktır. Onların desteğiyle birlikte daha da güçlü oluyoruz. Taraftarlarımızdan beklentim bize olan desteklerini sürdürmeleri. Onlara söz veriyorum. Süper Lig'e çıkmak için son saniyeye kadar mücadele edeceğiz.
 
Milli takım hakkında... 
 
Ukrayna ve Hırvatistan maçları var. Elbette kolay maçlar değil. Ama kaliteli bir takımız. Milli takım ve Türkiye sevdalısı bir birey olarak bayrağımızın en iyi şekilde temsil edileceğini düşünüyorum. İnşallah 2 maçı da kazanırız. 2018'de yer alacağımıza inanıyorum. 
 
YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR. COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.
Tarih: 29.08.2017 21:12
;