İrfan Buz, 3-0'lık galibiyeti değerlendirdi!

İrfan Buz, 3-0'lık galibiyeti değerlendirdi!

AJANSSPOR – Osmanlıspor teknik direktörü İrfan Buz, Kasımpaşa’yı 3-0 yendikleri maçın ardından değerlendirmelerde bulundu. Buz’un yayıncı kuruluşa verdiği röportajdan Ajansspor’un derledikleri şu şekilde:

“Kolay değil, 260 gün sonra burada galip geldik. Dün akşam başkan geldi ve kampta kenetlenmiştik. Final paslarını ve gol vuruşlarını doğru yapmak gerekiyor. Kasımpaşa da iyi bir takım. Milli maç arası böyle bir galibiyet için çok mutluyum. Birlikte oynayan bir takımı izletmek istiyoruz. Bunlar için çok süremiz var ama bugün bu galibiyeti yaşamak istiyoruz. Osmanlıspor'u layık olduğu yere getirmeye çalışacağız.”

Karşılaşma sonrasındaki basın toplantısına katılan teknik direktör Buz, çok önemli bir müsabakaya çıktıklarını hatırlatarak, "260 gündür bu sahada kazanamıyorduk. Çok önemli bir galibiyet aldık, mutluyuz." dedi.

Rakiplerinin disiplinli bir takım olduğuna dikkati çeken Buz, "Kısa zamanda mental anlamda çalışmalarımız oldu. Futbolcu kardeşlerimizle bunu konuştuk. Kendileri idrak ettikten sonra takımın savunma anlamında parametlerini yerine getirdik. Şut attık, kenarlardan geldik." diye konuştu.

Takım olarak kenetlenerek maça çıktıklarını vurgulayan İrfan Buz, "Takımımız kaliteli ancak eksiklerimiz var. Önemli bir galibiyet. Antalya kampımızda eksikleri gidererek, kırılgan olmayan bir Osmanlıspor'u ortaya çıkarmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Tarih: 30.09.2017 16:14
;