Beta yayınımız başladı. Görüş ve önerilerinizi haber@ajansspor.com'a gönderebilirsiniz

adasdasds

Mancini, F.Bahçe'nin transferine taş koydu!

Mancini, F.Bahçe'nin transferine taş koydu!

Takımı sezon sonunda yenileyecek olan, Şampiyonlar Ligi'ni düşünerek süper bir kadro kurmayı hedefleyen F.Bahçe'nin listesinin başında Robin van Persie var. Manchester United'tan ayrılacak Hollandalı golücü için bir tanıdık devreye girdi. G.Saray'ın eski hocası, İnter'in çalıştırıcısı Roberto Mancini de Van Persie için ManU'nun kapısını çaldı. İngiliz basını, "Büyük kapışma yaşanacak" diye haberi verdi. 

Louis Van Gaal onay verdi 
Mancini'nin 31 yaşındaki oyuncu için yönetimine "Tam benim aradığım golcü. Ada'da büyük düşüş yaşadı, yeniden futbola dönmek için İnter'den daha iyi takım bulamaz" diyerek baskı yapıyor. ManU'nun PSG'den Edinson Cavani için girişimlerde bulunması da Van Persie'nin gidişinin gerçekleşeceğini gösteriyor. Bu arada Manchester United'ın ünlü hocası Louis Van Gaal, "Van Persie gelecek sezon bizimle olmayacak, teklif bekliyoruz" diyerek transfere onay verdiğini açıkladı. 

Türkiye mi, saçmalık! 
F.Bahçe'nin yaşadığı silahlı saldırı sonunda hemen Kuyt'ı arayan Van Persie, "Sen hala orada mısın?" diye sorduğunu belirtti. Persie, "Böyle bir olay sonrasındaTürkiye'de durmaması lazım" ifadesini kullandı. Hollandalı golcü, F.Bahçe için adının geçmesi konusundaki soruya ise, "Türkiye'de oynamak saçmalık" cevabı verdi.

Fotomaç

Tarih: 08.04.2015 10:38
Haberin Etiketleri
;