Stoch şov

Stoch şov

Tarih13 Temmuz 2010 , 09:26

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın isteği doğrultusunda kadroya dahil edilen yeni transfer Miroslav Stoch, Fenerbahçe’ye “merhaba” dedi.

Sarı-Lacivertli takımın dün Belçika’da yaptığı ilk idmanda birbirinden güzel hareketlerle dikkat çeken Slovak yıldız çift kale maçta attığı şık gollerle de alkış aldı. Hem teknik heyetin hem de gurbetçilerin beğenisini kazanan Stoch arkadaşlarıyla da kısa zamanda kaynaştı. Herhangi bir uyum sorunu yaşamadığı gözlenen Stoch’un sarı kırmızı renkteki kramponları da dikkatlerden kaçmadı.

Bu arada Fenerbahçe TV’ye ilk röportajını veren yıldız oyuncu, Fenerbahçe’de olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtirken, “Ne Juventus ne de Manchester United... Başından beri benimle en ciddi biçimde ilgilinen kulüp Fenerbahçe oldu. Ben de burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Fenerbahçe’nin başarısı için elimden geleni yapacağım” dedi. Stoch ayrıca, “Gelmeye çok önceden karar vermiştim. Çünkü Twente ile geldiğim İstanbul’da Şükrü Saracoğlu Stadı’nın atmosferini yaşamış ve çok etkilenmiştim. Kararımda bunun büyük etkisi oldu” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam