Sow: ''Tartıştık, konuştuk..''

Tarih07 Ekim 2012 , 20:55

Sow: ''Tartıştık, konuştuk..''
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
SKOR TAHMİN OYUNU

Ajansspor tarafından canlı yayındaki konuşmaları derlenen Sow'un maç hakkındaki açıklamaları şöyle;
"Kolay bir maç değildi tabii ki. Özellikle Kasımpaşa ve Mönchengladbach maçı sonrası zorlu bir periyot geçiriyorduk. Zor bir maç olacağını da biliyorduk. Almanya'daki maç da zordu. Kasımpaşa maçı sonrasında çok güzel tartıştık ve konuştuk her şeyi. Futboldan konuştuk, hep birlikte olduk. Bu iyi bir grup.. Bu futbolcu grubu içinde bir sorun olduğunu düşünmüyorum.. Gole gelince güzel bir gol oldu ancak bu gece önemli olan takımın zaferiydi. Arkadaşlarım, yöneticilerim, özellikle hocam ve başkanım bana çok güveniyor, bu da beni mutlu ediyor".

Bu arada ısınırken vurduğu bir topun bir kadın taraftarın yüzüne gelmesi üzerine devre arasında kendisine forma hediye etmesi hakkında da konuşan Sow "Topa vurdum ve tam kafasına geldi, ben de devre arasında formamı vereceğimi söylemiştim, böyle de yaptım ve bir jest oldu" dedi.

-Basın toplantısı-
Sow, basın toplantısında ise ligin 6'ncı haftasında Kasımpaşa karşısında aldıkları yenilgiden sonra zor bir dönem geçirdiklerini hatırlatarak, ''Beşiktaş maçının zor olacağını biliyorduk. Kasımpaşa maçından sonra hep birlikte bir araya gelip güzel bir konuşma yaptık ve futbolu konuştuk. Borussia Mönchengladbach maçında, iyi bir futbolla son derece güzel bir sonuç aldık. Zor bir dönem geçiriyorduk ve bunun farkındaydık. Bugün de son derece güzel bir karşılaşma oldu ve güzel bir galibiyet aldık. Arka arkaya gelen iki güzel galibiyet aldık'' diye konuştu.

Alex'in takımdan ayrılmasının ardından, maçlarda sağ kanatta görev aldığı hatırlatılan Sow, ''Yeni pozisyonunu nasıl değerlendiriyorsun, tercihin hangi yönde-'' sorusu üzerine, şunları söyledi:
''Evet bazı maçlarda, sağ tarafta oynadığım doğru. Lille'de forma giyerken de sağda kanatta oynadığım oluyordu. Gökhan Gönül ile son derece iyi anlaşıyorum. İyi savunma yapan ve ataklara destek veren kaliteli bir oyuncu. Hocamız Kuyt ile de değişmemi istiyor. Her zaman oynadığım yer olmamakla birlikte elimden geleni yapmaya çalışıyorum.''


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.


se