Trabzonspor'da alarm!

Tarih29 Mart 2013 , 14:43

Trabzonspor'da alarm!
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Futbolcularıyla yaptığı toplantıda karşılaşmada alacakları galibiyetin kendilerini biraz olsun rahatlatacağını, aynı zamanda özgüvenlerini kazanmalarına yardımcı olacağını belirten Trabzonspor teknik direktör Tolunay Kafkas, şöyle dedi:
"Tüm gücünüzle bu maça asılın ve kazanın. Maç kazandıkça güvenimiz yerine gelecek. İyi futbolculardan kurulu bir takımız. Üst üste aldığımız kötü sonuçlar futbolcular arasında güvensizliğe yol açtı. Bunu aşmak için Antalyasor maçından mutlak galibiyetle ayrılmak istiyoruz."

BAŞKANDAN TAM DESTEK
Karşılaşmayı stadyumda tam kadro olarak izleyecek yönetim kurulu üyeleri, antrenmanlarda da takımlarını yalnız bırakmadılar. Başkan Sadri Şener’in de son iki gün takımın yanında olacağı öğrenildi. Hafta sonunu Trabzon’da geçirmeyi planlayan Başkan Şener'in bu arada Tolunay Kafkas’la gelecek sezonun transfer planlaması üzerinde çalışacağı belirtildi. Başkan Şener, ayrıca yönetim kuruluyla da muhtemel kongre tarihleri üzerinde değerlendirmelerde bulunacak.

BELEDİYEDEN OTOBÜS JESTİ
Pazar günü Avni Aker Stadyumu’nu doldurmak için çeşitli organizasyonlar düzenleyen taraftarlara, Trabzon Belediyesi’nden de destek geldi. Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ilçelerden gelecek taraftarlara kolaylık olması açısından talep gelmesi halinde ücretsiz otobüs seferleri koyabileceklerini söyledi.

SAPARA YETİŞECEK
Trabzonspor’da Antalyaspor maçı öncesinde takımdan ayrı çalışan Emerson ve Janko dışında tek eksiğin gribal enfeksiyon geçiren Sapara olduğu belirtildi. Sapara’nın maça yetiştirilmesi için kulüp doktorları iyileşebilmesi için seferber oldu.


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.

se