Fenerbahçe TFF'den rapor istiyor!

Tarih29 Mart 2013 , 08:29

Fenerbahçe TFF'den rapor istiyor!
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

F.Bahçe'nin gözbebeği Salih Uçan'ın U20 Milli Takım'ın Portekiz'le oynadığı maçta sakatlanmasının ardından yaşanan süreç Fenerbahçe'yi öfkelendirdi. Milli Takım doktorlarının MR'ında yırtık tesbit edilen Salih'in sakatlığını erken teşhis etmediğini öne süren Sarı-Lacivertliler, bu skandal için TFF'ye başvuruyor.

Sabah'ın haberine göre; F.Bahçe, TFF'ye yazı yazarak milli takım sağlık heyetinden rapor isteyecek. F.Bahçe bundan sonra milli takımlara gönderdiği futbolcuların sağlık durumları ve yaşanan sakatlıklarda uygulanan tedavi yöntemiyle ilgili detaylı rapor talep edecek.

Yazıda, Hollanda'dan Kuyt ile ilgili kulübe detaylı rapor geldiği ancak milli takımdan hiçbir açıklamanın gelmediği yönünde görüş belirtildiği ifade edildi.

Konuyla ilgili SABAH'a konuşan Feyyaz Uçar, "Salih'e müdahale yapıldı, antrenmana da çıkmadı. Salı günü de serbest bıraktık. Biz oyuncuların yüzünde sivilce çıksa dahi ihtimam gösteririz. Bu kadar önemli bir oyuncumuzun sağlığını tehlikeye atabileceğimizin düşünülmesi bile saçma" ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.

ih