Garry Rodrigues konuşuyor...

Tarih12 Ocak 2017 , 13:31

Garry Rodrigues konuşuyor...

AJANSSPOR - Galatasaray’ın Yunan ekibi PAOK’tan kadrosuna kattığı Garry Rodrigues, kendisi için düzenlenen imza töreninde açıklamalar yapıyor. Sarı-kırmızılı takımın yeni transferinin yaptığı açıklamalardan Ajansspor’un derlediği dikkat çeken başlıklar şu şekilde : 

Levent Nazifoğlu: ''Garry Rodrigues'i almak için bayağı bir zorlandık. Kendisi de çok gayret gösterdi. 

Levent Nazifoğlu: “Ahmet Çalık ile ilgili resmi açıklamayı yapacağız.1-2 saat sonra olacak.” 

Levent Nazifoğlu:  "Podolski bizim oyuncumuz. Konya’ya da bizimle gelecek. Futbolcumuzla ilgilenenler var. Eğer transfer bitmezse bu konuyu kapatacağız.”

Levent Nazifoğlu: “Galatasaray Ahmet Çalık sonrası transferi kapatmayacak. Chedjou ile toplantı yaptık ve kararımızı ilettik. Söylediğimden farklı bir durum yok. Oyuncu alacağız ama şu anda yerini söyleyemem.”

Levent Nazifoğlu: "Podolski giderse alternatiflere bakacağız. Transfer yapmak için transfer yapmayacağız. 

Rodrigues : “Böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Burada en iyi olmak için mücadele vereceğim.''

Rodrigues : “Şu an oynamak isterim. Hazırım diyebilirim. 20 gündür fiziksel antrenmanlar yapmıyorum. Hocamın vereceği bir karar. Önemli olan sahada olduğum sürece en iyi şekilde Galatasaray formasına hizmet edebilmek.”

Rodrigues : “Burada daha önce oynamış oyuncularla konuştum. Zor bir lig olduğunu söylediler. Ben de buna hazırlıklı geldim. Buna odaklanarak devam edeceğim. En iyi şekilde bu formaya hizmet etmek istiyorum. Türkiye’de daha önce oynayan oyunculardan bilgiler aldım.”

Rodrigues : “Çok mutlu olduğumu söylemeliyim. Arkadaşlarım beni en iyi şekilde karşıladılar. Takımda çok kaliteli oyuncular var. Seviye atladığımı düşünüyorum. İki pozisyonda da oynayabilirim. Favorim sol açık. Sağ açık ve sol açıkta oynayabilirim. Hocanın vereceği karar doğrultusunda sağ açıkta da oynayabilirim."

Rodrigues : “Daha önce şampiyonluğu oynayan takımlarda oynadım. Sofya’da bu yarışı gördüm. Buna hazırım. Tek hedefimiz şampiyon olmak. Ben de bu hedef doğrultusunda en iyisini yapacağım.”

Sayfa sürekli güncellenmektedir...YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Son Spor Toto Süper Lig HaberleriTüm Spor Toto Süper Lig Haberleri

me