Ferhat imzaladı, Gökhan ayrıldı!

Tarih21 Temmuz 2008 , 11:00

Ferhat imzaladı, Gökhan ayrıldı!

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Kulüp futbol şube sorumlusu Yusuf Turanlı, açıklamada, Ferhat'ın çok başarılı bir kaleci olduğunu belirterek, ''Son iki sezonda Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ve Eskişehirspor ile Süper Lig'e yükselme tecrübesi yaşadı. Hocamız Metin Diyadin'in de öğrencilerinden. Hocamızın da isteği ile Ferhat Odabaşı ile her konuda anlaşmaya vardık. Kendisi ile 2 yıllık sözleşme imzaladık'' dedi.

Ferhat'ın çok yetenekli bir kaleci olduğunu ifade eden Turanlı, ''Ferhat'ın transferi ile kaleci sayımız dörde yükseldi. Kaledeki rekabet daha da arttı. Gonzales, Özden ve Emrullah ile birlikte mücadele edecek. Belki ilerleyen günlerde kaleci konusunda tasarrufa gidebiliriz'' diye konuştu.

Bu arada, yeşil-mavililerin Kolombiyalı kalecesi Gonzales'e yurt dışından bazı kulüplerden teklif geldiği, bu kalecinin iyi bir bonservis bedeli ile satılabileceği öğrenildi. Özden'in ise Süper Lig takımlarından bazıları ile görüşme yaptığı kaydedildi.

Öte yandan, Çaykur Rizespor, sağ kanat ve stoper mevkilerinde görev yapabilen Gökhan Kök ile karşılıklı görüşerek yollarını ayırdı. Yönetim, Gökhan'a kendisine kulüp bulmasını söyledi.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam