Buca futbol akademisi gelişiyor

Tarih19 Şubat 2010 , 12:49

Buca futbol akademisi gelişiyor

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Dizdar, yaptığı açıklamada, akademi olarak 2010 yılında birkaç turnuvaya ev sahipliği yapmanın yanı sıra birçok turnuvaya katılacaklarını belirterek, ''Buca Genç Futbol Akademisi olarak geleceğe, ulusal ve uluslararası alanda yapacağımız birçok maç ile hazırlanacağız. İzmirli futbolseverleri ve aileleri Kaynaklar'daki Bucaspor Seyit Mehmet Özkan Tesisleri'ne bekliyoruz'' diye konuştu.

Buca Genç Futbol Akademisi, hafta sonu başlayacak Altay, Karşıyaka, İzmirspor, Göztepe, Manisaspor, Buca Genç ile Bucaspor Futbol Okulları'nın katılacağı 12 Yaş Altı Özel Akademi Ligi'nin tüm organizasyonunu üstlendi.

Akademi, 3-4 Nisan'da Almanya'dan Bayer Leverkusen, Berlin Türkiyemspor, Berlin Hilalspor, Romanya'dan Hagi Futbol Okulu'nun yanı sıra Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Antalyaspor'un katılacağı Uluslararası 11 Yaş Altı Kupası'nı, ayrıca 24-25 Nisan ve 22-23 Mayıs tarihlerinde İzmir ekiplerinin yer alacağı 11 Yaş Altı Kupası'nı organize edecek.

Buca Genç Futbol Akademisi, 1-4 Nisan'da düzenlenecek 12 ve 13 Yaş Altı Kuşadası Uluslararası Minikler Turnuvası'na, 15 Yaş Altı takımıyla da yaz aylarında Berlin'de düzenlenen bir organizasyona da katılacak.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam