"İyi düşünüp gerekeni yapacağız"

Tarih29 Mayıs 2010 , 15:20

İyi düşünüp gerekeni yapacağız

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

15 Mayıs'ta yapılan olağanüstü kongrede Boluspor'un yeni başkanı seçilen Emin Semercioğlu ve yönetimi yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Önce takımın başına geçirilecek teknik direktör için arayışlar sürerken Futbol Şube Sorumlusu Nedret Yıldız, iyi düşünüp iyi kararlar vereceklerini söyledi.

Geçtiğimiz yıl tesislerden sorumlu yönetici olarak görev yapan ve Semercioğlu başkanlığında Futbol Şube Sorumluluğu görevi verilen Yıldız, "Öncelikle teknik direktörümüzü belirlememiz gerekiyor. Daha sonrada teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayacağız. Tabii ki birçok oyuncu ve hocayla görüşmelerimiz oldu. Biz Boluspor'a faydalı olabilecek dürüst, ahlaklı ve kaliteli futbolcuları kadromuza katmak zorundayız. Geçtiğimiz yıllarda yapılan hatalar ve yaşanan sıkıntıları yeniden yaşamak istemiyoruz" dedi.

Transfer komitesinin iyi düşünüp gerekeni yapacaklarını söyleyen Nedret Yıldız, "En çok sabırsızlananların taraftarlarımız olduğunu biliyoruz. Herkes kafasında belirlediği bir teknik adamı kamuoyunda konuşuyor. Başarı ve istikrar yakalamak için çok iyi düşünmek gerekiyor. Ekip arkadaşlarımızla birlikte bir araya gelerek sık sık görüşüyoruz. İnşallah Boluspor için hedefine ulaşabilecek bir teknik direktörü kadromuza katacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam