Uğur Tütüneker imzaladı..

Tarih10 Haziran 2010 , 14:14

Uğur Tütüneker imzaladı..

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor teknik direktör Uğur Tütüneker ve futbolcu Volkan Arslan ile resmi sözleşme imzalandı.

Geçen sezon ortası kadroya dahil olan ve takımın kaptanlığını yapan Volkan Arslan'ın sözleşmesi de 1 yıl uzatıldı.

İmza töreninde konuşan Türkmen, Orduspor'u Süper Lig'e taşıyacak hocalarını bulduklarını ve kendisine çok güvendiklerini söyledi. Uğur Tütüneker'in geçmişinin ve kariyerinin tartışılmaz olduğunu ifade eden Türkmen, ''Hocamız önceki yıllarda iki takımı Süper Lig'e taşımayı başardı. İnşallah bu sezon da Orduspor'u Süper Lig'e taşıyacak. Süper Lig yolunda takımın tek patronu artık kendisidir'' dedi.

Tütüneker ise Orduspor'a gelmekten mutlu olduğunu ifade etti. Takımın çekirdek kadrosunun bozulmadığını ve bunun ekibe büyük katkı sağlayacağını düşündüğünü belirten Tütüneker, şunları söyledi:

''Orduspor Süper Lig'i çok istiyor. Bu nedenle şunu biliyorum ki işimiz çok zor, ama hedefe ulaşmak ekip işidir. Ben ekibimi iyi kurup bu isteklerini yerine getireceğim. Orduspor olarak yeni sezonda önce ilk ikiyi zorlayacağız, ama olmazsa ilk altının içine girip Play-Off'dan mutlaka Süper Lig'e çıkacağız. Yeni sezonda hedef mutlaka Süper Lig. Transferlerimizi de bu doğrultuda yapıyoruz. Mümkün olduğunca forvet hattını yabancı oyuncuyla doldurmak istiyorum. Takımın kadrosu şu anda çok kalabalık, mutlaka bizden ayrılacak futbolcular olacaktır.''

-''FUTBOLU ORDUSPOR'DA BIRAKMAK İSTERİM''-
Futbolcu Volkan Arslan'da geçen sezon ortasında takıma dahil olduğunu ve 1 yıl daha Orduspor ile devam edeceğini söyledi.

Orduspor'da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Arslan, ''Bu zamana kadar bir çok takımda forma giydim, ama bu kadar mutlu olduğum bir kulüp olmamıştı. Orduspor yönetimi güzel işler yapıyor. Bana 'bir yıl daha devam et' dediler, hiç düşünmeden 'tamam' dedim. Bu kararı alırken hiç zorlanmadım'' diye konuştu.

Öte yandan, önceki yıllarda Orduspor'da yardımcı antrenör olarak görev yapan, geçen sezon da Kardemir Karabükspor'da teknik direktör Yücel İldiz'in yardımcılığını yapan Muhammed Dilaver, Orduspor'da idari menajerliğe getirildi.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam