Altay'da Ercan Ertemçöz imzayı attı..

Tarih12 Haziran 2010 , 12:51

Altay'da Ercan Ertemçöz imzayı attı..

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

ALTAY yönetimi, dün gece Transfer Komitesi’nden Hüsamettin Ender, Fikret Kar, Eyüp Necimoğlu, Alex Padulano’nun ve Tamer Kanböre prensipte anlaştığı Teknik Direktör Ercan Ertemçöz ile bugün Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Daha önce 2005-2006 sezonunda siyah-beyazlı ekipte görev yapan Ertemçöz, attığı imza ile 4 sezon aradan sonra yenden Altay’a dönmüş oldu. Ertemçöz’ün ekibinde bu sezon Azerbaycan’da kupa şampiyonluğu yaşayan ve lig ikincisi olan FC Bakü’den Cüneyt Biçer ile Koray Cinel, Cem Yılmaz (Kaleci Antrenörü) Yasin Tuncel (Maç Analiz) ve Mustafa Eskisoy (Futbolcu İzleme) yer alıyor.

Altay’a geri döndüğü için mutlu olduğunu söyleyen Ertemçöz, ‘Altay, yeni bir döneme başlıyor. Ben de ekibimle birlikte bu döneme katkı sağlayacağıma inanıyorum. Altay, benim içim her zaman apayrı bir yere sahip bir kulüptür. Türk futbolunun bu asırlık çınarı ve saygın kulübünü sportif başarı açısından yeniden eski günlerine döndürmek istiyoruz’ dedi.

Profesyonel Şube Yöneticisi F,kret Kar ile Eyüp Necimoğlu da Ertemçöz’ün Altay Kulübü’nün yeniden yapılanmasında önemli bir rol üstleneceğini ifade ederek, ‘Kendisine güveniyoruz ve en uygun isim olarak görüyoruz’ diye konuştular.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam