Horoz hocasını buldu..

Tarih09 Temmuz 2010 , 17:32

Horoz hocasını buldu..

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Denizlispor Başkanı Mehmet Özsoy, yapılan genel kuruldan sonra hocalarla görüşmelere başladıklarını belirterek, "Bank Asya 1. Lig'de iddialı olduğumuzu ve şampiyonluğa oynayacağımızı açıklamıştık. Sırtımızdaki sorumluluk ve yükün bilincindeyiz. Şehrimizin bizden şampiyonluk beklediğini de biliyoruz. Teknik direktörlüğe Hamza Hamzaoğlu'nu getirdik. Kendisine güveniyor ve yönetim olarak yanındayız. Tüm şehrin de hocamıza destek vermesini istiyoruz" dedi. Youla konusunda herhangi bir gelişme olmadığını ifade eden Mehmet Özsoy, "Youla Denizlispor'un futbolcusu. Talibi çıkarsa kendisiyle yollarımızı ayırabiliriz" dedi.

Geçen sezon TFF 2. Lig ekiplerinden Eyüpspor'u çalıştıran gelen Hamza Hamzaoğlu ise, kendilerine güvenen ve göreve getiren Yeşil siyahlı yönetime teşekkür ederek, "Geldiğimiz görevin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Yıllardır bu işin içindeyiz. Denizlispor'un bugüne kadar ne yaptığını ve neler hakkettiğini iyi biliyoruz. Denizlispor şu anda bulunduğu yeri kesinlikle haketmiyor. Ancak Denizlispor her kulübün yaşayabileceği şeyi yaşadı. İnanıyorum ki, Denizlispor'un şu andaki pozisyonu sıçrama öncesi hafif bir eğilmedir. İnşallah bu eğilmenin arkasından müthiş bir sıçrama gelecek. Denizlispor yıllarca bulamadığı motivasyon ve heyecanı camia olarak tekrardan yaşayacak. Bundan sonrasına daha umutlu bakacak" dedi. Bütün amaçlarının ellerinden geleni yapıp Denizlispor'u en iyi noktalara getirmek olduğunu kaydeden Hamzaoğlu, "Yönetim hedefini şampiyonluk olarak belirledi. Bizim de hedefimiz Süper Lige çıkmak. Biz bunun sözünü veremeyiz. Ama veremeyiz demek bunu başaramayacağız anlamına gelmez. Biz tüm benliğimiz ve gücümüzle hedefimize ulaşmak için çalışacağız. Bunun sözünü veriyoruz" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Hamza Hamzoğlu Denizlispor'la sözleşme imzaladı. Hamza Hamzaoğlu'nun teknik heyet kadrosunda Fuat Buruk, Metin Mert, Yıldırım Burhan, Kenan Atik ve Adnan Erkan bulunuyor.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam