Kemal Kılıç imzayı attı..

Tarih07 Eylül 2010 , 17:25

Kemal Kılıç imzayı attı..
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
SKOR TAHMİN OYUNU

Kılıç, yaptığı açıklamada, Karşıyaka'nın en son 1. Lig'e yükseldiği 2002-2003 sezonunda yaşadıkları sürecin ardından tekrar yeşil kırmızılı kulübe döndüğü için çok mutlu olduğunu kaydetti.

Karşıyaka'nın kötü dönemler geçirmesine rağmen hedeflerinden hiçbir zaman sapmadığını hatırlatan Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Kulübün beklentilerini, kendi hedefimi iyi biliyorum. İnşallah son şampiyonluğu beraber yaşamış kulübümüzle bir kez daha mutlu sona ulaşıp, hakkımız olan Süper Lig'deki yerimizi alırız. Çok çalışacağız. Bu süreçte çok uzun süre isteyip, zaman kaybetmek istemiyorum. En fazla birkaç haftaya ihtiyacımız var. Kaliteli bir kadroya sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Hocamız, yönetim kurulu fedakarlıktan kaçınmamış. Sezonu ilk ikide bitiremezsek kendimi ve oyuncularımı başarısız sayarım. Hiçbir bahaneye sığınmadan süratle çalışıp şampiyon olmalıyız. Tek somut başarımız şampiyonluktur. Bunu hisseden oyuncularla birlikte olacağız. Bunu gözdağı vermek anlamında söylemiyorum. İnşallah 7 sene sonra bir kez daha şampiyonluk bize nasip olur.''

Futbol Şube Yöneticisi Selahattin Sakıpağa da yaptığı açıklamada, Erdoğan Arıca'nın görevden ayrılmasının ardından bazı teknik direktörlerle görüştüklerini, Kemal Kılıç'ın Adanaspor'dan ayrılmasının ardından kendisiyle anlaştıklarını söyledi. Bu buluşmanın iyi sonuçlanacağını kaydeden Sakıpağa, taraftarların da desteğiyle bu sezon mutlu sona ulaşacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.