Gaziantep Büyükşehir'de Azgın devri!

Tarih08 Eylül 2010 , 10:47

Gaziantep Büyükşehir'de Azgın devri!
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
SKOR TAHMİN OYUNU

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor yönetimi, eski teknik direktörü Cemal Gürsel Menteşe ile karşılıklı olarak anlaşarak, yolları ayırma kararı aldı.

Yönetim, ikinci lig takımlarından Göztepe'yi çalıştıran Erol Azgın'ı teknik direktörlük görevine getirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un kulup başkanı Ünsal Göksen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Cemal Gürsel Menteşe ile karşılıklı olarak anlaşarak yolları ayırma kararı aldıklarını ve bu göreve Erol Azgın'ı getirdiklerini ifade etti.

Göksen, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor camiasını yakından tanıyan ve daha öncede bu takımda görev yapan Erol Azgın'ın başarılı olacağına inandıklarını söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un yeni teknik direktörü Erol Azgın ise Gaziantep futbol camiasını ve takımlarını çok yakından tanıdığını, kendisine güvenenleri mahçup etmeyeceğini belirtti.

Azgın, önlerinde çok zorlu bir Kayseri Erciyespor maçı olduğuna dikkati çekerek, şöyle konuştu:
''Önümüzde çok zorlu bir maç var. Deplasmanda karşılaşacağımız Kayseri Erciyespor maçında ilk zorlu sınavımı vereceğim. Bu maç için yoğun bir bir çalışma içerisindeyiz. Bize tatil yok, durup dinlenmeden, bu zorlu maça galibiyet için hazırlanıp, ilk galibiyeti almak için çalışacağız.''

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.