Adanaspor hocasını buldu..

Tarih09 Kasım 2010 , 15:50

Adanaspor hocasını buldu..
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
SKOR TAHMİN OYUNU

Adana’ya gelerek sözleşme imzalayan deneyimli teknik adam takımın antrenmanda yer aldı. Son olarak Orduspor’da çalışan Osman Özdemir’in yardımcılıklarını Eyüp Taş, Sadettin Türk ve Hüseyin Avni Yüce yapacak.

"Başarı için geldim"
Osman Özdemir, yıllar sonra formasını giydiği takımın teknik direktörlüğünü yapacağı için son derece mutlu olduğunu söyledi.
Denizli ve Erciyes maçlarını izlediğini söyleyen Özdemir "Her iki maçta çok farklı bir takım izledim. Denizli maçında çok iyi, Erciyes maçında kötü futbol oynayan iki ayrı oyuncular vardı. Bu olayın tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar ilk 2 hedefinden biraz uzaklaşmış durumdayız. Ordu maçıyla birlikte ilk 6'nın içinde yer almak için mücadele vereceğiz" dedi.

"Bu camia başarıyı hakediyor"
Adanaspor camiasının başarıyı hak ettiğini söyleyen Özdemir, konuşmasını şöyle tamamladı:
"Gençlerbirliğin’de oynarken Adanaspor’a transfer olduğumda baya speklisayon olmuştu. O sene şampiyon olarak eleştirilere cevap vermiştik. Bu kez takımın başında bir teknik adam olarak bu başarıyı yaşamak istiyorum. Bana bu şansı veren başkanımız Bayram Akgül’e çok teşekkür ederim. Bu kadronun diğer takımlar kadar iyi olduğunu ve ligde önemli işler yapacağı düşüncesindeyim."

Serkan Şenyürek

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.

me