Korukır Kartalspor'la anlaştı..

Tarih29 Aralık 2010 , 21:51

Korukır Kartalspor'la anlaştı..
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
SKOR TAHMİN OYUNU

Takımın başına Engin Korukır'ı getirmek için yoğun mesai harcayan Kartalspor amacına ulaştı.

Perşembe günü yeni takımıyla resmi mukavelesini yapacak olan Engin Korukır, Bank Asya 1. Lig'de ligin ilk yarısını 16. sırada tamamlayan İstanbul temsilcisinin ikinci devrede ligde kalması için sezon sonuna kadar görevlendirilecek. Korukır takımının başında ilk antrenmanına da çıkacak.

Ajansspor 4 gün önce yazmıştı!
Diyarbakırspor'daki görevinden ayrılan Engin Korukır Kartalspor'un yeni teknik direktörü olurken, yeni takımıyla perşembe günü sezon sonuna kadar sözleşme imzalayacak.

Tarih 25 Aralık 2010.
Diyarbakırspor Teknik Direktörü Engin Korukır'ın Ergün Penbe'den boşalan, Kadir Özcan'a teslim edilip geri alınan Kartalspor Teknik Direktörlüğüne getirildiğini ilk ve özel olarak aynı günün gecesinde Mustafa Yaşar'ın haberiyle ajansspor.com'dan duydu.

Bu özel haberimiz kısa zamanda alıntılanarak başta Diyarbakır mahreçli haber kaynaklarında ve en önemlisi de 1 gün sonra Kartal'ın yerel medyasında ajansspor.com kaynak gösterilerek flaş haber olarak duyruldu.

Kartalspor yönetiminin hiç bir açıklama yapmadığı özel haberimiz üzerine bu kez 27 Aralık tarihinde, Engin Korukır'dan 'Kartalspor'la anlaştığım haberi doğru değildir' açıklaması geldi. Korukır, aynı açıklamasında 'Diyarbakırspor'la sözleşmem devam ediyor. Bu yüzden başka bir takımla anlaşmam söz konusu olamaz. Kartalspor'dan teklif aldım ama anlaşma yapmadım' dese de, 1 gün sonra Diyarbakırspor'la sözleşmesini sonlandırıp 29 Aralık tarihinde ise daha önce anlaştığı Kartalspor'un yeni teknik direktörü oluyordu.

Engin Korukır haberinde başta yazılı basın olmak üzere bir çok haber merkezinin önünü geçen ajansspor.com bir kez daha farkını ortaya koyarken, haberimizin önce yalanlanıp sonrasında gerçekleşmiş olması da okurlarımız tarafından övgüyle karşılandı.

MUSTAFA YAŞAR


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.

me