Levent Eriş imzaladı..

Tarih18 Mayıs 2011 , 18:46

Levent Eriş imzaladı..
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
SKOR TAHMİN OYUNU

Bayram Akgül yeni sezonda şampiyonluk hedeflediklerini ve bu bağlamda ileriyi düşünerek Levent Eriş ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Her iki tarafında gerçekleşen bu olayda mutlu olduğunu söyleyen Başkan Akgül," Levent Hoca’yı anlatmaya gerek yok.Türk futbolu kendisini çok yakından tanıyor.Adanaspor’a katkı koyacağından eminim.Leven Eriş ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.Önümüzdeki sezon Süper Lig coşkusunu Adana’ya yaşatmak istiyoruz.Hocamız vakit geçirmeden çalışmalara başlayacak" dedi.

Eriş: "Adana ayrı bir yere sahip" Adanaspor’un yeni teknik direktörü Levent Eriş ise kalbinde Adana’nin farklı bir yere sahip olduğunu ve Adanaspor’da çalışmaktan mutlu olacağını söyledi.

Takımın son maçlarını izlediğini söyleyen deneyimli teknik adam, "Öncelikle Eyüp Arın ve ekibini tebrik ediyorum.Son haftalarda takımın ligde kalmasında büyük pay sahibi oldular.Adana Şehrinin mutlaka Süper Ligde takımı olması gerektiği düşüncesindeyim.Vakit kaybetmeden çalışmalara start vereceğiz.Adanaspor takımı ile şampiyonluk yaşamayı çok istiyorum" şeklinde konuştu.

Serkan Şenyürek


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.


me