Erciyesspor hocasını buldu..

Tarih15 Haziran 2011 , 16:08

Erciyesspor hocasını buldu..
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
SKOR TAHMİN OYUNU

Yeni teknik direktör Yılmaz, "Önümüzdeki sezonda gençlere imkan sağlayıp takımı layık olduğu yere taşıyacağız" dedi.

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Fikret Yılmaz, düzenlediği ilk basın toplantısında ekibini tanıştırarak hedeflerini anlattı. Hedeflerinin genç takım ile ligde başarıyı sağlamak olduğunu belirten Yılmaz, Kayserililerin takımdan beklediği başarının farkında olduğunu söyleyip "Hayat bir risktir, risk almazsanız başarılı olamazsınız. Bu riski bile bile görev aldım başarılı olacağıma inanıyorum" dedi.

4 sezon önce Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile Erciyesspor'da yardımcı antrenör olarak çalıştığını anımsatan Yılmaz, "O dönemdeki geçirdiğimiz güzel günleri hiç unutamadım. Tekrar Kayseri Erciyesspor'a döndüm. Bu yılki amacımız takımı gençleştirmek Kayserili gençlere imkan sağlamaktır. Çok yetenekli oyuncularımız var, kiralık giden oyuncularımız var onları inceliyoruz. İskelet oyuncular ile anlaşma sağlandı, dışarıdan da iyi gençler alıp harmanlayacağız" dedi.

Kayseri Erciyesspor'u layık olduğu yere taşıyacaklarını ifade eden Yılmaz, "İyi bir ekip oluşturmak hedefimizdir. Bank Asya Ligi'nde başarılı olmak hedefimizdir. Her maçı final havasında oynayarak ligi iyi yerde bitirmek istiyoruz. Kaybetmekte var kazanmakta var. İyi bir ekip oluşturacağımı biliyorum" diye konuştu.

29 Haziran'da hazırlıklara başlayacaklarını söyleyen Yılmaz, ön çalışmanın ardından 15 Temmuz'da Kızılcıhamam'da kampa gideceklerini belirtti.

Anlaşılan futbolcuları açıklayan Yılmaz, "Kulüp başkanımız ile görüşmelerimiz sonrasında iskelet kadronun kalmasını istedim. Kendisi de olumlu karşıladı. Fatih Kılıçkaya, Muammet Şeker, Köksal Yedek, Kemal Okyay, Kemal Dulda, Emrah Bozkurt ile kaleciler Ali Türkan ile Ali Üçkulak ile anlaşma sağlandı" dişe konuştu.

Teknik Direktör Yılmaz'ın yardımcıları Osman Akyol, Mustafa Özkeş Şimşek, kaleci antrenörü Hakan Polat, kondisyon uzmanı Bulut Ferruhlar.


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.


il