Elazığspor'dan son gün transferleri!

Tarih01 Eylül 2009 , 19:37

Elazığspor'dan son gün transferleri!

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLARBugün faks kanalı ile resmi sözleşmeye imza atan iki isimden ilki Mehmet Ozan Tahtaişleyen. 1985 İstanbul doğumlu olan genç futbolcu defansta görev yapıyor.

45 Kez Genç Milli Takımda forma giyen Ozan, Beşiktaş’ta profesyonelliğe yükseldi. Genç futbolcu daha sonra sırası ile; Gaziantepspor, Uşakspor, Kartalspor ve Pendikspor formaları giydi.

Anlaşmaya varılan bir diğer isim ise Serdar Ergelen. 1984 Sakarya doğumlu olan Serdar, orta sahada görev yapıyor. 25 yaşındaki futbolcu sırası ile Sakaryaspor, Maltepespor, Denizli Belediyespor, Kütahyaspor, Tavşanlı Linyitspor ve Keçiörengücü takımlarında forma giydi.

Toplam 17 futbolcuyu kadrosuna katan Elazığspor’da yapılan transferler şöyle:
Muammer Sürmeli, Cenk Cengiz, Kazım Çöksu (Fethiyespor), Hamit Tüzün (Kırıkkalespor), Orhan Özdemir (Malatya Belediyespor), Arif Şahin (Kartalspor), Murat Kayalı (Diyarbakırspor-Kiralık), Metin Erdem (Beşiktaş – Kiralık), Şükrü Dölek (Denizli Belediyespor), Serdar Ergelen (Tavşanlı Linyitspor), Ozan Tahtaişleyen (Pendikspor), Serdal Kurt ( Yeniden anlaşma), Serhat Soğuksu (Diyarbakır Bağlar Vuralspor), Nurettin, Cüneyt (Elazığ Belediyespor), Mehmet Bozcan (Fırat Üniversitesi), Samet Ersöz (Sürsürü Bağlarspor), Fatih Orhan (Altyapı)

Uğur ÇELİKDEMİR

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam