Şahin, yuvada kaldı..

Tarih20 Aralık 2012 , 09:11

Şahin, yuvada kaldı..
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Denizli Belediyesporlu Şahin Şafakoğlu’un en uğurlu haftası. 32 maçlık profesyonel kariyerinde ilk golünü geçen Pazar günü deplasmanda İnegölspor’a attı. Salı günü Ege Bölge Karması’na davet edildi. Çarşamba günü Denizli Belediyespor ile olan sözleşmesini 2 yıl daha, yani Mayıs 2015’e kadar uzattı. Ardı ardına gelen iyi gelişmeler ile moral depolayan Şahin, Kulüp binasında 2 yıllık imzayı attı.

İmza törenine Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, Başkan Yardımcıları Sait Özkan, Akın Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Erdoğan, İhsan Altaş ve Teknik Direktör Adnan Erkan katıldı. 19 yaşında i Şafakoğlu, kendisini 2 yıl daha Denizli Belediyespor’lu yapan imzayı Başkan Rüşan Uzunoğlu ile birlikte attı.

Denizli Belediyespor altyapısında futbola başlayan ve 2005 yılında ilk lisansı çıkan Şahin, 2010 yılında yine Denizli Belediyespor’da profesyonel oldu. Geçen sezon ligin 2. yarısında Elazığ Belediyespor’a kiralık olarak giden Şahin, bu sezon kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor.

Denizli Belediyespor’un 3. ligde şampiyon olup 2.lige çıktığı sezonun kadrosunda da yeralan ve profesyonel yaşantısının başındaki kariyerine şampiyonluk da sığdıran Şahin, "Futbolda, gözümü Denizli Belediyespor’da açtım. Buralara kadar sabrederek ve çok çalışarak geldim. Sözleşmem Mayıs 2013’de bitiyordu. Yönetimden teklif gelince, beni 2 yıl daha Denizli Belediyesporlu yapan imzayı attım. Sayın Başkan Rüşan Uzunoğlu başta olmak üzere, yönetim kurulundaki değerli büyüklerime ve bana güvenip forma veren teknik heyete çok teşekkür ederim" dedi.

Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu ise, Şahin’in evlatları olduğunu belirterek, "Denizli doğumlu bir futbolcumuz. Denizli Belediyespor’un amacı öncelikle Denizlili sporculara önayak olup, Türk sporuna kazandırmak. Geçmişte bunun örnekleri çok. Şahin, istikbali parlak olan sporcumuz. İyi bir çıkış yakaladı ve Ege Bölge Karmasına davet edilerek, başarısını kanıtladı. Biz de sözleşmesini uzatarak, bu başarısını taçlandırdık. İnşallah daha iyi noktalara gelecek ve biz de kendisiyle gurur duyacağız" dedi.

Yavru horozları buluşturan kahvaltı
Öte yandan Denizli Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyeti ve sporcuları kahvaltıda bir araya geldi.

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve Denizli Belediyespor eski yöneticilerinden Mesut Ceşen, Denizli Belediyespor’a kahvaltı verdi.

Teraspark Alışveriş Merkezi’nde bulunan Ceşenler Bowling Salonu’ndaki kahvaltıya, Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, Başkan Yardımcıları Sait Özkan, Akın Çelik, Mehmet Teke ile Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Erdoğan, Süleyman Kaya, Mustafa Kocakaya, Ali Çimen, Cem Öztürk, Ekrem Başer, İlyas Tuncer, İhsan Altaş katıldılar. Kahvaltı sonrası yöneticiler ve futbolcular bowling oynadılar.

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, geçmişi başarılarla dolu olan kentin 2. profesyonel takımı Denizli Belediyespor’un ligde hak ettiği yerde olmadığını belirterek, ligin ikinci yarısında arzu edilen yerde görmek istediklerini söyledi.

Denizli Belediyespor eski yöneticisi Mesut Ceşen ise hafta sonu oynanacak olan Çamlıdere Şekerspor maçında kırmızı beyazlılara başarılar dilerken, Denizli Belediyespor’un daha iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi.

Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu’da, kahvaltı organizasyonunu gerçekleştiren Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ile eski yöneticileri Mesut Ceşen’e teşekkür etti.


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.


ih