Celalettin Bilgiç, Buca'da ortaya çıktı..

Tarih29 Nisan 2009 , 13:19

Celalettin Bilgiç, Buca'da ortaya çıktı..

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Kaynaklar’daki BucaGenç Futbol Akademisi’nde Başkan Seyit Mehmet Özkan ile görüşen Bilgiç, sarı-lacivertli kulübün son iki yıldaki çıkışını dikkatle takip ettiğini, özellikle tesisleşme ve altyapı hamlesiyle Avrupa’da örnek gösterilecek bir kulüp haline geldiğini söyledi.

Hollanda 2. Ligi takımlarından Maastricht`i satın aldığını, Bucaspor’un İtalya ve Hollanda’nın köklü kulüpleriyle temasını sağlayabileceğini ifade eden Bilgiç,
“Düzgün bir yapılanma içindeki Bucaspor’un Avrupa’ya açılımına katkıda bulunmak isterim. Türk futbolunun gelişimi için her türlü desteğe hazırım. En kısa sürede yeniden bir araya gelip, ciddi projeler ışığında rotamızı belirleyelim” dedi.

Bilgiç’in Bucaspor’a değer verip, ziyaretinden son derece mutluluk duyduklarını belirten BucaGenç Başkanı Özkan, “Kulübümüzün sportif başarıyı da yakalaması, tüm kesimlerden ilgi görmesini sağlıyor. Celalettin Bilgiç ile yaptığımız görüşme son derece olumlu geçti. Bucaspor’un hedefleri içinde yer alan Avrupa’ya açılmasında üretilecek projelerde birlikte hareket edebiliriz” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam