Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, ekibini tanıttı

17.04.2018 11:42 - Son Güncelleme -
Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, ekibini tanıttı

Galatasaray’da yaklaşan seçim öncesi başkan adayları çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce başkanlığa adaylığını açıklayan isimlerden biri olan Ali Fatinoğlu, göreve gelmesi halinde birlikte çalışacağı ekibinde yer alacak isimleri tanıtmaya devam etti.

Basın toplantısında ekip arkadaşlarını tanıttı

Yenibosna'da bulunan Gorrion Hotel'de bir basın toplantısı düzenleyen Ali Fatinoğlu, 73 kişi olacağını duyurduğu çalışma ekibinin 6 kişilik ikinci gurubunu tanıttı.

Daha önce düzenlediği toplantıda, Ahu Yaşar Aydın, Emir Turgan, Deniz Gün Önen, Gürhan Ozanoğlu, Mustafa Cem Özdemir ve İbrahim Bozan'dan oluşan ilk 6 kişilik çalışma grubunu ilan eden Fatinoğlu'nun bugün tanıtımını yaptığı 6 kişilik ekipte ise Esra Aydın, Pınar Altuğ Tüfekçioğlu, Işıl Şahin, İsmail Remzi Tözün, Arda Nal ve M. Ulvi Altıok yer aldı.

“Kadın üyelerimiz de çalışmayı kabul etti”

Galatasaray'ı içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtarmanın planlarını yaptıklarını dile getiren Fatinoğlu, "Bu amaçla bir ihtisas kadrosu oluşturuyoruz. Bu insanlar, alanlarında başarılı, seçilmiş kişiler. Bizimle birlikte bu taşın altına ellerini koydular. Ayrıca, kadın eli değmeyen hiçbir yapı başarılı olamaz. Kadın üyelerimiz de bize güvenerek grubumuzda çalışmayı kabul ettiler." ifadelerini kullandı.

Zlatan Ibrahimovic oyuncu olursa...

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up