Dünya Kupası
Dünya Kupası
Dünya Kupası Canlı

"Önce teşhis sonra tedavi"

"Önce teşhis sonra tedavi"

TFF 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlayan teknik direktör Erkan Sözeri, mevcut kadronun iyi işler çıkaracağına inandığını bildirdi.

Sözeri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hedefi olan bir kulübe geldiğini belirterek, "Bakıldığı zaman gidişat iyi görünmese de önce teşhis sonra da tedavi yapacağız." dedi.

Takımın iyi bir kadroya sahip olduğunu aktaran Sözeri, "Takımı önce ayağa kaldıracağız. Geçen sezon Hüseyin Kalpar hocamızın gelişiyle çıkış yakalayan takımımız, son haftalarda aldığı sonuçlarla ligde kalmıştı. Futbolda her şey var. Bu sezona iyi başlanmadı. Sonuç odaklı olduğumuz için ayrılıklar oluyor. Benim Karabük'ten, Hüseyin hocanın da buradan ayrılışı gibi. Bu kadroyla iyi şeyler çıkaracağımıza inanıyorum. Bu kadronun yerinin bu olmadığını da biliyorum. Gerçekten bu kadro isterse çok güzel işler çıkarabilir. Onun için çalışacağız." diye konuştu.

Taraftarlardan destek isteyen Sözeri, "Normal şartlarda bu sene takım çalıştırmayı düşünmüyordum ama hatırı sayılır insanlar gelince geri çeviremiyorsun. O yüzden Gazişehir'den gelen teklifi geri çeviremedim." ifadelerini kullandı.

keyboard_arrow_up