Moto GP hangi kanalda?

Tarih23 Mart 2012 , 16:40

Moto GP hangi kanalda?

Formula 1’in ardından motosiklet dünyasının en görkemli organizasyonu MotoGP artık D-Smart farkıyla sporseverlerle buluşacak. D-Smart, Moto 2 ve MotoGP dünyasında tüm yarışları 77. Kanal Smart Spor’da ekrana getirerek kaliteli yayıncılık anlayışıyla yarış keyfinizi ikiye katlıyor.

Katar Grand Prix’i ile başlayan MotoGP 2012 sezonu, heyecanı zirveye taşıyan 18 yarışın ardından Kasım ayında Valencia’da son bulacak. Dünyanın en ünlü pilotları damalı bayrağı önde geçmek adına kıyasıya bir rekabete tutuşacak. MotoGP ve Moto 2 kategorilerinde tüm yarışlar naklen, sadece D-Smart’da ve D-Smart 77. kanal Smart Spor’da HD kalitesiyle ekrana gelecek.

İlk yarış 8 Nisan’da Katar’da 20 tur üzerinden koşulacak. Moto 2 heyecanı, 8 Nisan’da saat 20.00’den itibaren D-Smart 77. Kanal Smart Spor’da ekrana naklen yansıyacak. Yılın ilk MotoGP yarışı ise aynı gün saat 22.00’de karşınızda olacak.

MotoGP’de tam yedi kez Dünya Şampiyonu olan ünlü İtalyan Valentino Rossi, geçen yılın şampiyonu Avustralyalı Casey Stoner, 2010 MotoGP Şampiyonu İspanyol Jorge Lorenzo ve 2006 MotoGP Şampiyonu Birleşik Amerikalı Nicky Hayden bu sezonun da şampiyon adayları olarak öne çıkıyor. Geçen yıl Moto 2’de mutlu sona ulaşan Alman pilot Stefan Bradl, bu yıl MotoGP kategorisinde mücadele edecek.YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.

MOTO GP TAKVİM - 2009


se