Duygu Bal Fenerbahçe Acıbadem'de..

Tarih26 Mayıs 2011 , 00:10

Duygu Bal Fenerbahçe Acıbadem'de..
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Geçtiğimiz sezon Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'dan İtalya'nın Serie A1 takımlarından Riso Scotti Pavia takımına transfer olan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen 1987 doğumlu başarılı orta oyuncu Duygu Bal, Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nin güçlü ekiplerinden Fenerbahçe Acıbadem'e transfer oldu.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını titizlikle sürdüren son Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi Şampiyonu Fenerbahçe Acıbadem, Lioubov Sokolova, Eda Erdem, İpek Soroğlu, Nihan Güneyligil ve Seda Tokatlıoğlu ile sözleşme yenileyerek kadrosunda tutarken, Songül Dikmen, Zülfiye Gündoğdu, Katarzyna Ewa Skowrońska, Hélia Rogério de Souza Pinto "Fofao" ve Christiane Fürst ile sözleşme yenilemeyerek yolları ayırmıştı.

Yeni sezon için dış yabancı transferde ilk olarak Kore Milli Takımının başarılı ismi Yeon Keung Kim'i transfer eden Fenerbahçe Acıbadem, geçtiğimiz günlerde ise geçtiğimiz sezon Galatasaray Medical Park takımında forma giyen Seda Uslu Eryüz, Merve Dalbeler ve Nilüfer Belediyesi'nde forma giyen Didem Ege'yi transfer etmişti.

2009 yılında Fenerbahçe Acıbadem'e transfer olan Natasa Osmokrovic ise geçtiğimiz günlerde Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımına transfer olmuştu.

Kaynak: www.voleybolx.com


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.


me