Galatasaray'a imza attıktan sonra ilk kez konuştu!

Galatasaray'a imza attıktan sonra ilk kez konuştu!

“Takımın Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olmasının da etkisi oldu ama benim de gönlüm vardı. G.Saray her zaman verilen kupaların hepsini almak ister. Umarım 3 kulvarda birden bunu başarırız.”

BİRÇOK kişiye voleybolu sevdiren isim Neslihan Demir Güler... Neredeyse kariyeri boyunca kazanmadığı kupa ve başarı kalmadı. 33 yaşındaki pasör çaprazıyla, kendisini G.Saray’a bağlayan imzayı attıktan sonra keyifli bir röportaj yaptık: “Böylesine büyük bir camiaya gelmekten dolayı çok mutlu ve gururluyum. Umarım büyük başarılara da imza atarak G.Saray’ı hak ettiği yerlere taşırız hep beraber.

‘BERABER GURURLANALIM’

ŞAMPİYONLAR Ligi gerçekten çok önemli bir platform. Bunun da etkisi oldu tabii. Ama aslında benim de gönlüm vardı. Çünkü başka bir takımda da olsam G.Saray’ı hep severek ve beğenerek izliyordum. Takım Menajeri Nihan Güneyligil ve başantrenör Ataman Güneyligil’le beraber çocukluk arkadaşlarıyız biz ve onların başarılarıyla gurur duymak yerine ben de takıma gelip hep beraber başarılarımızla gurur duyalım dedim.

İLK kez bir kulüp takımında oynayacağım. Zaten kapıdan girer girmez de o havayı hemen alıyorsunuz. Çok enteresan bir duyguymuş hakikaten, ben de ilk defa yaşıyorum bunu. Umarım her şey güzel olur.

G.SARAY verilen tüm kupaları almaya taliptir. Biz hepsini almak için elimizden geleni yapacağız. Umarım da başarırız...” (Vatan)

Tarih: 06.06.2017 09:19
;