Taraflar olay hakkında konuştu! Flaş sözler...

Taraflar olay hakkında konuştu! Flaş sözler...

AJANSSPOR - Türkiye 1. Lig Bayanlar Voleybol Ligi'nin 7. haftasında Yeşilyurt ile Bahçelievler Voleybol arasında oynanan maçta çıkan olaylar hakkında, Bahçelievler Voleybol Kulübü Başkan Vekili ve İdari Menajeri Büşra Yalçın ve Yeşilyurt Kulübü Başkanı Necmettin Karabacak'tan A Spor'a açıklamalar geldi.

Olayın ardından darp raporu alan Bahçelievler Voleybol Takımı Başkanvekili Büşra Nur Yalçın, "Neden böyle bir tutum sergilediklerini bilmiyorum. Hala şoktayım, idrak edemiyorum. Diyecek bir şeyim yok. Ben özür beklerken benim 15 kişiyi dövdüğümü iddia ediyor. Adli işlemler yapıldı. Kameralar izlendi, inceleme aşamasında ve şikayette bulunduk. Ben şu an iyiyim. Yolda beni gören herkes darp edilen kişi falan diyor, günde bin kişiye bunu anlatıyorum. Psikolojk olarak kötü durumdayım. 10 yıl boyunca menajerlik yaptığım yerin oyuncusuydum. Hayatımda ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Sporun içinden gelmeyen kişilerin bu mevkilere sadece para odaklı getirilmesinden kaynaklandığını düşünüyorum" dedi.

Yeşilyurt Başkanı Necmettin Karabacak ise, "Çok ciddiye almıyoruz onun açıklamalarını. Yalan kampanyası başlattı. En ufak bir darp olmamıştır kendisine. Pazar akşamı bu kadar dayak yediğini anatan bir kişi röportaj veriyor en ufak bir darp izi yok. Pazartesi günü, yarım gün içinde kırık burnunuz, eliniz nasıl iyileşiyor. Büşra hanım tamamen provoke ediyor bunu. Kendisi çok ciddi bir oyun sergiliyor. Yeşilyurtspor Kulübü Büşra hanımın ağzına sakız olacak kulüp değildir. Biz bu oyunu bozarız. Benim binlerce altyapıda mücadele eden oyuncum var. Bu hanımefendi yanımızda oturuyordu ve provoke etmeye başladı olayları. Video görüntüleri var herkes izledi bu görüntüleri. Ben hayatımda bu kadar hadsiz ve edepsiz bir spor yöneticisi görmedim. 60 yıllık bir kulübüz bizim 2500 tane sporcumuz 100'lerce milli sporcumuz var. Hepsi yalan. Bu tip kadınları provoke ettirmeyin. Bahçelievler Kulübü yöneticilerini kınıyorum. Bu kız nasıl başkan vekili oldu bilmiyorum. Hepsini kınıyorum. Bizim kulübümüzün adını ağzına almasınlar. Biz iki gündür bu iftiralarla karşı karşıyayız. Bize bu imkanı sağladığınız için teşekkür ediyoruz. Senin bir tane darp raporun yok. Çizik yok, darp izi yok. Günahtır. Kavganın başlama sebebi tribünlerde onların kendi oyuncusu şov yaptı oyuncu kırmızı kart gördü ve olaylar çıktı. Büşra denen bu şahıs yöneticilerimize terbiyesiz adamlar dedi. Asbaşkanımıza tekme attı. Bunu gören başkan ve antrenörler şeref tribününe yükselerek yöneticilerimize vurmaya başladı. Bahçelievler kulübünden davacıyım ben. Ben hepsinden davacıyım. Dava açtık hepsine. Büşra hanım ve Büşra hanım gibi destekçilerini voleyboldan sileceğim. Bu tip insanların yeri yok. Bunlar şovmen. Amaçları ön plana çıkmaya çalışmak, voleybolu kirleten kişiler" ifadesini kullandı.

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 14.11.2017 22:44
Haberin Etiketleri
;