Beta yayınımız başladı. Görüş ve önerilerinizi haber@ajansspor.com'a gönderebilirsiniz

G.Saray kanatlardan vuracak!

G.Saray kanatlardan vuracak!

Takımdaki sakatlıklar ve formsuz isimler nedeniyle Hamza Hamazoğlu kanatlarda zorunlu olarak değişime gidiyor... Sabri Sarıoğlu’nun dizindeki esnemeden dolayı Kasımpaşa karşısında oynamasının zor olduğu öğrenilirken Başakşehir karşısında da yerine giren Tarık Çamdal’ın vasat performansı teknik heyetin planlarını altüst etti.

Kasımpaşa ile cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmaya kadar Sabri Sarıoğlu’nun iyileşmemesi halinde zorunlu olarak Tarık Çamdal forma bulacak. Ancak geldiği günden bu yana sürekli şans verdiği Bruma artık Hamzaoğlu’nun gözünden düştü... Portekizli oyuncuyu Kasımpaşa karşısında kızağa çekecek olan Hamzaoğlu, bu alana ise Yasin’i kaydıracak.

TELLES GÖREVE
Başakşehir maçında Yasin’i oyundan aldığı için çok eleştirilen Hamza Hamzaoğlu, bu kez oyuncusunu sağ kanatta kullanarak Tarık Çamdal’ın eksiklerini kapatmaya çalışacak.

Sol kanatta ise yine Olcan Adın’ı sol bekte kullanıp ön bölümde ise Alex Telles’i düşünen teknik heyet, hafta boyunca bu şablon üzerinden takımı hazırlayacak.

Ancak Sabri Sarıoğlu’nun iyileşmesi durumunda ise teknik heyet planlarını revize edecek ve deneyimli oyuncu Tarık’ın yerine sağ bekte yer alacak.

Vatan

Tarih: 17.03.2015 08:30
Haberin Etiketleri
;