Demirkol'dan Finlandiya ve Mesut yorumu!

24 Mart 2017 11:52- Son Güncelleme - 24 Mart 2017 11:52
Google news abonelik

AJANSSPOR -  Spor yorumcusu ve yazarı Mehmet Demirkol, Ntvspor’da gündemi değerlendirdi. Demirkol’un, Türkiye Milli Futbol Takımı’nın bu akşam oynayacağı Finlandiya maçı öncesi yaptığı açıklamalar ve Mesut Özil – Fenerbahçe iddiasıyla ilgili değerlendirmeleri dikkat çekti.

İşte o açıklamalar : 

“Türkiye gruptan çıkamaz”

Finlandiya zor maç. Evimizde 5 maç oynamışız, hiç kazanamamışız. Bundan daha açıklayıcı istatistik olabilir mi? Finlandiya puan durumunun anlattığı bir takım değil. Konya ve Antalya'da Türk Milli Takımı, İstanbul'da kazanamayacağı maçları kazandı. Üzülerek söylüyorum Türkiye gruptan çıkamaz.

Ömer, Gökhan ve Burak yorumu…

Ömer, Milli Takım'da hiç iyi oynamadı. Gökhan Gönül'ün bugün ekstra bir performans göstermesi gerekiyor bugün. . Fatih Terim, Burak Yılmaz'ın babasının bile bilmediğini bilmek ister. Burak, kendisine anlatsın ister.

“Yöneticilerin sorunu”

Bizim yerli oyuncularımızın çıkmaması yöneticilerin sorunu. Galatasaray alt yapısında Cavanda kadar oynayacak kimse yok mu? Yarın G.Saray mali genel kurulu var. Bir kişi çıksın sorsun. 'Bu Cavanda'yı kim aldı? Bu parayı Trabzonspor'a kim verdi?'

Mesut Özil – Fenerbahçe iddiası hakkında…

Aykut Kocaman, Mesut Özil'i oynatmaz. “Defansa yardım etmiyor” der. Mesut'un maliyeti Fenerbahçe'yi batırır.