AjanssporAjansspor uygulamasını indir

14 Nisan 2021 Survivor elenen yarışmacı belli oldu! Survivor'da kim elendi?

İlk Yayınlanma : 14 Nis 2021 - 00:13 / Son Güncelleme : 14 Nis 2021 - 00:39

Survivor Ünlüler Gönüllüler 14 Nisan Salı günü yapılan eleme konseyinde elenen yarışmacı belli oldu. Peki, Survivor elenen kim oldu? Survivor’ın sıkı takipçileri adadan elenen ismi araştırmaya başladı. Survivor elenen yarışmacı kim oldu?

14 Nisan 2021 Survivor elenen yarışmacı belli oldu! Survivor'da kim elendi?

2005 yılından beri yayın hayatını sürdüren Survivor’da çalkantılı konsey gecesi sona erdi. Batuhan Karacakaya ve İlayda Şeker etrafında dönen konseyde konu tatlıya bağlandı. Acun Ilıcalı, ikilinin tartışmasında son kararı verdikten sonra elemeye döndü. Gönüllüler için kritik saatler başladı. Peki, Survivor’da elenen yarışmacı kim oldu?

Survivor eleme adayları 14 Nisan 2021

Survivor Ünlüler Gönüllüler 14 Nisan 2021 tarihinde düzenlenen eleme konseyinde gönüllüler 2 aday belirledi. Gönüllülerin ilk konseyinde 1 aday aynı anda çıkmıştı. İlk konseyde Aleyna Çalışkan'ın adı çıkmıştı. Öte yandan, Gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybettiği için bir konsey daha yaşamışlardı. Bu konseyden ise Survivor Hanzade'nin adı çıktı. Peki, Survivor elenen kim oldu? Survivor’da hangi yarışmacı elendi? Survivor SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu hangi ismi verdi?

Survivor SMS sıralaması EXXEN 14 Nisan Çarşamba

14 Nisan 2021 Acun Ilıcalı’nın faaliyete geçirdiği dijital içerik platformu Exxen’de gönüllüler adasında en fazla oyu alan yarışmacı belli oldu. Ilıcalı’nın açıklamasına göre, gönüllüler adasında en çok SMS’i alan kişi, Aleyna Kalaycıoğlu olarak belirlendi.

14 Nisan 2021 Survivor Ünlüler Gönüllüler kim elendi?

Survivor Gönüllüler takımından elenen isim HANZADE oldu. Geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlık oyununun iki ayağını da Ünlüler kazanmıştı. Gönüllülerden Hanzade ve Aleyna Çalışkan'ın isimleri konseylerde çıkarken; SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu Dora'nın adını vermişti.