AjanssporAjansspor uygulamasını indir

2020 Survivor Barış kaç sayı attı?

İlk Yayınlanma : 14 May 2020 - 22:42 / Son Güncelleme : 14 May 2020 - 22:46

2020 Survivor 14 Mayıs Perşembe günü basketbol oyunu damgasını vurdu. Barış kendi takımını Acun Medya'nın karşısına karşı çıkardı. Survivor 2020 takımı ve Acun Medya karşı karşıya geldi. Barış toplam kaç sayı attı, basketbol maçı kaç kaç bitti ve Barış'ın attığı tüm sayılar için detaylar haberimizde...

2020 Survivor Barış kaç sayı attı?

2020 Survivor programında bugün basketbol oyunu damgasını vurdu. Barış kendi takımı ile çıktı. Berkan, Ardahan, Yasin'den kurduuğu takımla Acun Medya rakibi oldu. İşte Barış'ın attıığ toplam sayı...

Basket maçının ilk molasında Acun Medya 5-4 önde bitirdi. Her 5 sayı sonrası molalar olacak ve oyun moladan sonra devam edecek.  Barış takımının attığı ilk 4 sayıda 2 sayı attı.

Acun Medya takım olarak Acun Ilıcalı, Doğukan, İrem Kanan, Esat Yontunç ile başladı. Oyun 3'er kişilerle oynandı. İlk olarak Yasin, Barış ve Berkan'ın karşısına İrem Kanan, Doğukan ve Esat Yontunç çıktı. 

Basketbol oyunun ilk devresini Acun Medya 10-8 kazandı. Acun Ilıcalı kenarda dinlenirken takımına bağırması ve oyuna odaklanması için taktik vermesi gözlerden kaçmadı. Barış oyunun ilk devresinde sadece 2 sayı atarak takımına sayı yardımında bulundu.

3. molayı yine 15 sayıya ulaşan Acun Medya ulaştı. Mola öncesi 15-11 yaparak molaya gittiler. İrem Kanan güzel oyununa devam ediyor ve takımı taşıyor. 2020 Survivor ekibi İrem Kanan'ı durdurmakta zorlanmaya devam ediyor. Barış ise bu bölümde takımına 1 sayı kazandırdı toplam sayısını 3'e yükseltti.

Oyunun 3. bölümüne Survivor 2020 ekibi hızlı başladı ve artık uzaktan şutlarla takımı ayakta tutmaya çalıştılar. Barış bu bölümde takımı adına 19. sayı kendi adına  7. sayıyı attı. Uzaktan şutlara daha çok odaklanan Barış attığı sayılarla takımı ayakta tutmaya devam etti. Yasin'in pota altına yaptığı hızlı koşularla takımını hücuma yöneltme konusunda başarılı oldu. Oyunun son bölümünde büyük mücadele oldu ve Murat'ın beraberlik teklifi sonrası iki takımda oyunun beraber bitmesini kabul etti ve mücadele 19-19 sonrası beraberlikle sonuçlandı.