AjanssporAjansspor uygulamasını indir

2020 Survivor'da Barış'ın omuzuna ne oldu? Evrim, neler söyledi? VİDEO İZLE

İlk Yayınlanma : 19 Haz 2020 - 19:03 / Son Güncelleme : 19 Haz 2020 - 19:05

Survivor'da yeni takımlar kuruldu. Kırmızı ve mavi takımlar arasında yarışma devam ederken daha önce omuzundan sakatlanan Barış, oyun sırasında tekrardan sakatlandı. Barış'ın sakatlanmasına inanmamaya devam eden Evrim, yine tepki verince bu sefer Yasin'den Evrim'e tepkiler geldi. Peki Barış'ın son durumu nedir, Survivor'a devam edecek mi, elenecek mi, veda mı ediyor, hastaneye mi kaldırıldı, Acun Ilıcalı açıklama yaptı mı? Sakatlık anını izle, sakatlanma anını izle gibi araştırmalar geliyor.

2020 Survivor'da Barış'ın omuzuna  ne oldu? Evrim, neler söyledi? VİDEO İZLE

Survivor'da olaylar bitmiyor. Yeni olaylar yine gündeme damgasını vurmaya başladı. Evrim, yine Barış'ın sakatlanma anı hakkında yorumda bulununca tepkiler gelmeye başladı. Survivor'da yeni takımlar kuruldu. Kırmızı ve mavi takımlar arasında yarışma devam ederken daha önce omuzundan sakatlanan Barış, oyun sırasında tekrardan sakatlandı. Barış'ın sakatlanmasına inanmamaya devam eden Evrim, yine tepki verince bu sefer Yasin'den Evrim'e tepkiler geldi. 

Peki Barış'ın son durumu nedir, Survivor'a devam edecek mi, elenecek mi, veda mı ediyor, hastaneye mi kaldırıldı, Acun Ilıcalı açıklama yaptı mı? Sakatlık anını izle, sakatlanma anını izle gibi araştırmalar geliyor. 

İŞTE O ANLAR!