2021 Survivor sms sıralaması! (Ünlüler ve Gönüllüler)

23 Şubat 2021 Salı Survivor sms sıralaması video haberimizde! Fenomen yarışmasında elenen isim belli oldu. Peki Survivor’da 23 Şubat Salı akşamı kim elendi? Acunn.com sms sıralaması video izleyenlere duyuruluyor. Ünlüler veya Gönüller takımdan bir yarışmacı, sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre adaya veda edecek. İşte Survivor 2020 23 Şubat salı sms sıralaması video ve yarışmadan elenen isim… Exxen.com Survivor sms sıralaması videosu... Exxen.com sms
23 Şubat 2021 20:58- Son Güncelleme - 24 Şubat 2021 00:03
Google news abonelik

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de adaya kim veda etti? 23 Şubat Salı günü elenen yarışmacı sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. Dokunulmazlık sonrası Yitğit eleme adayı olarak çıkmıştı. Peki Survivor’dan kim elendi? İşte Survivor 2021 23 Şubat Salı sms sıralaması ve adaya veda eden isim...

2021 Survivor sms sıralaması

2021 Survivor'da elenen isim bu akşam belli oluyor. Eleme adayları Yiğit ile Çağrı oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrası potaya giren iki isim ve bu akşam belli olacak bir isim ile birlikte eleme konseyi olacak. Konseyde en az oy alan isim ise adaya veda edecek. Adaya veda edecek smsleri ise izleyiciler belirleyecek. İzleyicilerin oyları arasında en düşük oy alan isim adaya veda eden isim oluyor. Çağrı ile Yiğit arasında yapılacak olan eleme konseyini Acun Ilıcalı sunacak.

Geçen hafta Survivor'da adaya veda eden isim ünlüler takımından Hayrettin'in olmuştu. Hayrettin'in elenmesi sonrası hem ünlüler hem de Gönüllülerin yarışmacıları büyük üzüntü ile duymuşlardı. Hayrettin'in vedası sonrası iki takım oyuncuları da vedalaşmıştı. 7. hafta hafta da ise ilk dokunulmazlığı yine ünlüler takımı kaybetti ve eleme potasına ise yedeklerden yarışmaya dahil olan Yiğit'i gönderdi. İkinci isim de Çağrı seçildi. İkisi arasında eleme gecesi ise bu akşam gerçekleşiyor.

Bu haftanın erzağını kazanmak isteyen takımlar, dörder kişilik ekip oluşturarak ellerinde koçbaşı ile parkurda engelleri yıkarak sayıyı almaya çalıştı. Zorlu mücadelede galip gelen takım, gönüllüler takımı oldu. Erzak ödülünü alan gönüllüler takımı geçen haftaki galibiyetini korudu.

23 Şubat Salı günü sms sıralaması birincisi geçen hafta olduğu gibi yine Batuhan oldu.

23 Şubat Salı günü sms birincisi olan Batuhan bu hafta da gitmeyeceğine inandığım kişi diyerek 3. eleme adayı olarak İlayda'yı söyledi. Böylelikle eleme adayları Çağrı, Yiğit ve İlayda oldu.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!