Açıklama geldi! Gökhan Töre için Beşiktaş ve Galatasaray devrede...

Btc Turk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten Gökhan Töre, Hikmet Karaman ve Fabien Farnolle'nin transferi hakkında son dakika açıklaması geldi. Gökhan Töre, Beşiktaş ya da Galatasaray'a mı transfer olacak? Btc Turk Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Hikmet Karaman devam edecek mi? İşte detaylar...
7 Ağustos 2020 15:47- Son Güncelleme - 7 Ağustos 2020 16:09
Google news abonelik

Adil Gevrek, Gökhan Töre, Hikmet Karaman, Afriyie Acquah ve Fabien Farnolle hakkında açıklama geldi.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Adil Gevrek, "Teknik direktörümüz Hikmet Karaman'ın sözleşmesi devam ediyor. Hikmet Hoca ile yüz yüze görüşme yapacağız. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Takımımıza önemli isimleri takviye edeceğiz. Mutlaka çilek transferlerimiz olacak." dedi. 

'Töre'yi bonservissiz bir yere göndermeyiz'

Gökhan Töre ve Afriyie Acquah'ın transferi hakkında konuşan Başkan Gevrek, "Gökhan Töre'ye Beşiktaş ve Galatasaray'dan ilgi var. Gökhan için şu anda kulübümüze gelen resmi transfer teklifi yok. Gökhan Töre'yi bonservis bedeli olmadan bir yere göndermeyiz. Yeni Malataspor'un menfaatlerini düşünmek zorundayız. Afriyie Acquah için İtalya'dan transfer teklifleri var." ifadelerini kullandı. 

Yeni Malatyaspor'da kongre olacak mı?

'Kongre kararı alacak mısınız?' sorusuna ise Gevrek, "Ligin başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Bu dönemde kongre kararı almak Yeni Malatyaspor'un yararına değil, zararına olur. Gündemimizde kongre yok." cevabını verdi.