Beşiktaş'a destek gecesinde ne kadar bağış yapıldı? Adnan Dalgakıran açıkladı...

Beşiktaş son dakika haberleri.. TFF Süper Lig ekibi Beşiktaş JK ikinci başkanı Adnan Dalgakıran'dan PAOK, yardım kampanyası ve limitlerin artırılması ile ilgili ne söyledi? İşte detaylar...
10 Ağustos 2020 14:59- Son Güncelleme - 10 Ağustos 2020 15:22
Google news abonelik

Beşiktaş JK İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri PAOK, yardım kampanyası ve limitlerin artırılması durumu ile ilgili konuştu.

Adnan Dalgakıran, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuştu.

"80 milyon bağış yapıldı"

Dün akşam gerçekleştirilen bağış kampanyasını değerlendirerek sözlerine başlayan Dalgakıran, "Uzun sürecek bir kampanya bu. İlk ayağını da dün yaptık. 80 milyon civarında bir bağış topladık.Tam net rakamı henüz bilmiyorum. Diğer takımların taraftarları da destek oldu ve 80 milyon gibi önemli bir rakam elde edildi. Bizim de proje çalışmalarımız devam ediyor. 

"Beşiktaş taraftarı bize çok destek oldu"

"Beşiktaş taraftarı bize çok destek oldu"

Biz bunları çok zor şartlar altında gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş taraftarı bize çok destek oldu. Ayrıyeten diğer takımların taraftarları da çok destek oldu. Hepsine teşekkür ediyorum. Beşiktaş camiası bunu unutmayacaktır" dedi.

"Umarım Şampiyonlar Ligi'ne kalırız"

Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'ndaki rakibi PAOK hakkında da konuşan Dalgakıran, "Yapılanma sürecimizde erken başlayan bir mücadele olacak. Ama biz takımımızın ve teknik ekibin başaracağına inanıyoruz. Beşiktaş her maça büyük bir ciddiyetle yaklaşacaktır. Bunları aşarak umarım Şampiyonlar Ligi'ne kalırız" şeklinde konuştu.

"Başkan bilgilendirme yapacak"

Son olarak takım bütçelerin artırılmasıyla ilgili Dalgakıran, "Yönetim kurulu ile konuştuktan sonra başkanımız bilgilendirme yapacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

En Çılgın 5 Pes Ettiriş | UFC 2011 - 2018