AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akıncı dizisi 3. bölüm fragmanı izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 08 Oca 2021 - 15:54 / Son Güncelleme : 08 Oca 2021 - 22:47

Akıncı Dizisi 3. bölüm fragmanı izleyin… ATV’nin yeni dizisi Akıncı dizisi, geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi. Kaçıran vatandaşlar ise, Akıncı Dizisi yeni bölüm izle, Akrep dizisi son bölüm seyret araştırmalarına başladı. Akıncı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV’de yayınlanan Akıncı dizisi yeni bölümü izlemek için detaylar haberimizde. Akıncı dizisi 3. bölüm fragmanı izle. İzleyicileri yeni bir format çıkan dizi hakkında araştırmalar sürüyor. Akıncı dizisi 3. bölüm fragmanı izle... Akıncı yeni bölüm fragmanı izle ve Akıncı fragman yayınlandı mı?

Akıncı dizisi 3. bölüm fragmanı izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akıncı Dizisi 3. bölüm fragmanı izleyin… ATV’nin yeni dizisi Akıncı dizisi, geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi. Kaçıran vatandaşlar ise, Akıncı Dizisi yeni bölüm izle, Akrep dizisi son bölüm seyret araştırmalarına başladı. Akıncı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV’de yayınlanan Akıncı dizisi yeni bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

Akıncı dizisi 3. bölüm fragmanı izle. İzleyicileri yeni bir format çıkan dizi hakkında araştırmalar sürüyor. Akıncı dizisi 3. bölüm fragmanı izle... Akıncı yeni bölüm fragmanı izle ve Akıncı fragman yayınlandı mı?

Dizinin konusu nedir?

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir.
 

Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasa dışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul’a çağrılmıştır.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan