AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akıncı dizisi 7. bölüm izle | Akıncı dizisi yeni bölüm hd donmadan reklamsız izle

İlk Yayınlanma : 12 Şub 2021 - 19:03 / Son Güncelleme : 12 Şub 2021 - 19:08

Akıncı 7. bölüm izleyin… ATV’in yeni dizisi Akıncı, geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi. Kaçıran vatandaşlar ise, Akıncı yeni bölüm izle, Akıncı son bölüm seyret araştırmalarına başladı. Akıncı dizisi 7. bölüm yayınlandı mı ve ne zaman yayınlanacak? Akıncı dizisi 7. bölümde neler oldu? ATV’de yayınlanan Akıncı dizisi yeni bölümü izlemek için detaylar haberimizde. İzleyicileri yeni bir format çıkan dizi hakkında araştırmalar sürüyor. Akıncı 7. bölüm full izle

Akıncı dizisi 7. bölüm izle | Akıncı dizisi yeni bölüm hd donmadan reklamsız izle

VİDEO BÖLÜM İZLE | Akıncı dizisi yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Dizisinin yeni bölümü izlemek isteyenler de link arayışına girmeye başladılar. Akıncı dizisini izlemek ve yeni bölüm hakkında tüm detaylara ulaşmak için habere devam edebilirsiniz Tüm detaylar haberimizde yer alıyor. İşte Akıncı dizisi hakkıda tüm detaylar...

Dizinin konusu nedir?

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir. Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasa dışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul’a çağrılmıştır.

Yeni bölümde neler olacak.?

Yücel’in ölümünün ardından hem Kemal hem de Akıncı bu infazın arkasında kimin olduğunun peşine düşerler. Nergis, elindeki kanıtla Cüneyt’i köşeye sıkıştırmaya başlar. Kemal ise Cüneyt’in kimlere çalıştığını öğrenmeye çalışır. Amerika’dan gelen Türk bir profesör ülke gündemini meşgul ederken Cevdet profesörü ortadan kaldırmak için Gizli Yapıdan emir alır. Ama önündeki en büyük engel Akıncı’dır. Akıncı, profesörü kurtarmak için harekete geçerken kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içinde bulur.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Akıncı, yeni yılın ilk günü 1 Ocak 2021’de saat 20.00’de izleyici ile buluşacak. NTC Medya imzalı, yönetmeliğini Veli Çelik'in yaptığı, senaryosunu Hakan Kandal'ın kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Akıncı; şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesini ekrana taşıyacak.