AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akrep 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oluyor?

İlk Yayınlanma : 01 Nis 2021 - 14:31 / Son Güncelleme : 01 Nis 2021 - 14:38

Akrep dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferda'nın hapisten çıkmasıyla başlayan süreç tekrar eski sahneleri aratmayacak kadar güzelleşti. Bu nedenle, dizinin yeni bölümlerinde neler olacağı şimdiden merak edilir hale geldi. Peki, Akrep dizisinin 17. bölümünde ne oluyor? Dizinin sıkı takipçileri şimdiden Akrep 17. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar yapıyor. İşte, Akrep 17. bölüm fragmanı izle yöntemleri.

Akrep 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oluyor?

Akrep 17. bölüm fragmanı izle. Akrep dizisinin yeni bölüm fragmanında ne oluyor? Ferda'nın Ahmet'in gerçek yüzünü açığa çıkarması sadece kendisini değil; kızına da rahat bir nefes aldırmıştır. Bir süredir gönül eğlencesine dalan kızı, Ahmet'in iyi biri olduğu düşüncesine kapılmıştı. Peki, hapishaneden delil yetersizliği ile kurtulur kurtulmaz yine aksiyon ve gerilimin ortasına düşen Ferda'yı neler bekliyor? Ahmet, Ferda'yı ne şekilde cezalandıracak? İşte, Akrep 17. bölüm fragmanı izle yöntemleri. 

Akrep 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep dizisinin 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle diziye 1 veya 2 gün kala yayınlanmaktadır. Bunun dışında her hafta 2 veya 3 fragman paylaşımı yapılmaktadır.

Akrep yeni bölüm özeti

Ferda, Ahmet’in karanlık yüzünü kızı Ayşem’e göstermek için kurduğu planla amacına ulaşır. Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler ama Ayşem kim olduğunu yeni öğrendiği babasına tepki göstererek kaçıp gider. Duru, Hakan’ın borcunu kapatmak için kumarhaneye gider. Duru’yu kameradan izleyen Aras, kumarhaneyi polis basınca Duru’yu gizli odaya saklar. Onları güvenlik odasındaki monitörden izleyen Ferda, eline geçen fırsatı kaçırmayacaktır... Adeta bir gizli kara kutu olan Hünkar, zor günler geçiren eski dostu Perihan’ın bir sözüyle yanına gelerek evin havasını değiştirir. Hünkar, ipleri eline alıp evde yeni bir düzen kurarken; Perihan’ın düşmanlarına karşı da yeni kalkanı haline gelir.

Akrep 17. bölüm fragmanı

 

Akrep yeni bölüm fotoğrafları

 

Akrep oyuncuları

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam
Demet Gül

Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz

Akrep dizisinin konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir.

Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir.