AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akrep 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Akrep Yeni Bölüm Fragmanı

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 18:48 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 18:51

Akrep dizisi ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanıyor? Akrep dizisinin 19. bölüm fragmanı, dizinin özeti ve konusunu haberimizde bulabilirsiniz.

Akrep 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Akrep Yeni Bölüm Fragmanı

Akrep 19. bölüm fragmanı izle. Akrep dizisinin yeni bölüm fragmanında ne oluyor? Dizinin yeni bölümü bir hayli sürükleyici bir şekilde geçmişti. Yeni bölümdeki heyecanın artması ve izleyicinin adeta ekrana kilitlenmesi üzerine yeni bölüm detayları araştırılmaya başlandı. Peki, Akrep dizisinin 19. bölümünde ne olacak? İşte, Akrep dizisinin oyuncuları ve özeti...

Akrep 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep dizisinin 19. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle diziye 1 veya 2 gün kala yayınlanmaktadır. Bunun dışında her hafta 2 veya 3 fragman paylaşımı yapılmaktadır.

Akrep Yeni Bölüm Fragmanı

 

Akrep Yeni Bölüm Özeti

Perihan, Hakan’ın cesedinin yanında küpesinin bulunması sonrasında gözaltına alınır. Şahin’in kullandığı araçta da Hakan’a ait kan lekeleri bulununca, Perihan için durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Ferda, Merve’yi yanına alabilmek için Ahmet’in Gevher İlaç’taki hisselerinden feragat etmesini beklerken, Ahmet ise daha da ileri gidip Perihan’ın şirketteki konumunu tehlikeye sokacak bir girişimde bulunur.

Ferda, Fikret Gürsoy cinayetinde şüpheli olarak gözaltına alınır. Perihan ve Ferda karşılıklı hücrelerde gözaltında tutulurken, Ayşem ise ikiliyi Ahmet konusunda uyarır ve birlikte hareket etmezlerse ondan kurtulamayacaklarını söyler.

Akrep dizisinin oyuncuları

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam
Demet Gül

Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz

Akrep dizisinin konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir.

 

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir.