Albayrak transferde tarih verdi!

Galatasaray son dakika transfer haberleri... TFF Süper Lig ekibi Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'dan Arda Turan ve transfer açıklaması geldi. İşte Albayrak'ın açıklamaları
30 Eylül 2020 12:20- Son Güncelleme - 30 Eylül 2020 12:28
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Glasgow Rangers ile karşılaşacakları maç öncesi açıklamalarda bulundu. Albayrak, Arda Turan ve transfer süreci hakkında da konuştu. 

"Galip gelerek Türkiye'ye döneceğimizden eminiz"

TRT Spor'a konuşan Albayrak, "Morallerimiz iyi, hazırlıklarımız son derece iyi gidiyor. Bizim için final maçı. Glasgow Rangers maçının önemini ve ciddiyetini biliyoruz. Çok önemli ve çok değerli bir maç. Galip gelerek Türkiye'ye döneceğimizden eminiz. İnşallah yarın turu atlayan takım Galatasaray olacak" dedi. 

"Arda grip oldu"

Arda Turan'ın hastalığı ile ilgili sözlerine devam eden Albayrak, "Arda grip oldu. Hoca da haklı olarak İstanbul'da kalmasını istedi. Onun yerine çok değerli arkadaşlarımız var ve onları aratmayacaklar" şeklinde konuştu. 

"İnşallah birkaç gün içinde güzel şeyler olacak"

"İnşallah birkaç gün içinde güzel şeyler olacak"

Son olarak transfer sürecini değerlendiren Albayrak, "İnanın ki her saniye transferle ilgileniyoruz. Her şeyden önce satmamız gerekiyor, çok az bir limitimiz vardı. Bu limiti aşmamamız lazım. Aşarsak tescil ettiremezsiniz. İnşallah birkaç gün içinde güzel şeyler olacak. Her şeyin Galatasaray için hayırlısı olmasını diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı. 

Penaltı kullanırken topa vuramamak!