AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Alev Alev 23. Bölüm FULL İZLE - Show TV Alev Alev Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 17:09 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 17:14

Alev Alev dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor? Alev Alev 23. bölüm özeti, fragmanı, dizinin oyuncuları ve detayları haberimizde yer alıyor.

Alev Alev 23. Bölüm FULL İZLE - Show TV Alev Alev Yeni Bölüm

Alev Alev dizisinde en son tarihi eserlerin yakalanmasıyla beraber Çelebi için yolun sonu görünmeye başlar. Her yeni bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen Alev Alev dizisi bugün 23. bölümü ile yayında olacak. Bazı dizilerin Kovid-19 kaynaklı yeni bölüm yayınlayamamasından Alev Alev'in de etkilenip etkilenmeyeceği merak ediliyordu. Alev Alev dizisinin 23. bölüm özeti, oyuncuları, fragmanı ve diğer detayları haberimizde yer alıyor.

Alev Alev 23. Bölüm Özeti

Kardeşinin hamlesi sonucu tutuklu yargılanmaya başlayan Çelebi, intikam oklarını İskender'e çevirir. Çiçek, İskender'in başının belaya girmesi üzerine, bir karar vermek zorunda kalır. Cemre, kızı Güneş'le mahalleye dönüp ev tutarken, Çelebisiz yeni hayatının ilk günlerinde, Ozan'ın sürpriz teklifi ile karşılaşır. Bülent cinayetine dair sırlar aralanırken, Bülent'in yokluğu herkesin hayatını alt üst edecektir.

Alev Alev 23. Bölüm Fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Tarihi eserlerin yakalanmasından sonra Çelebi iyice köşeye sıkışır. Annesi Hülya tüm gücüyle Çelebi'ye destek olurken, İskender'in gizli planından habersizdirler. Bülent'in ölmesinden sonra Çiçek ve İskender ne yapacağını bilemezken, beklenmedik bir isim bu cinayete dair bir ipucu bulur. Zor günlerin ardından, Cemre için yeni bir hayat başlamak üzeredir.

Alev Alev dizisi hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün?

Alev Alev dizisinin yeni bölümleri her Perşembe günü saat 20:00'de Show TV'de yayınlanıyor. Dizinin ilk 1 saatinde bir önceki haftadan özet kesitler paylaşılırken; genellikle saat 21:00 veya 20:45 gibi yeni bölüm paylaşılıyor.

Alev Alev dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin bir çok bölümü Büyükçekmece'deki Alkent 2000 sitesinde çekiliyor. Dizinin ilk bölümündeki yangın sahnesi ise İstanbul Şile'de bulunan meşhur Ağlayankaya plajında gerçekleşirken Beykoz ayakkabı fabrikasında çekilmiştir.

Alev Alev oyuncuları

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Berker Güven

Dilan Çiçek Deniz

Alev Alev Yeni Bölüm Fragmanı