AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Alev Alev 24. bölüm FRAGMANI - Show TV Alev Alev Yeni Bölüm Fragmanı

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 18:58 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 19:02

Alev Alev dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölüm fragmanları ne zaman yayınlanıyor? Alev Alev dizisinin son bölümünde ne olmuştu?

Alev Alev 24. bölüm FRAGMANI - Show TV Alev Alev Yeni Bölüm Fragmanı

Alev Alev dizisinin yeni bölümündeki çarpıcı gelişmeler izleyiciyi gelecek haftaya yöneltti. Her hafta dizinin yeni bölümlerini merakla bekleyen izleyici, şimdide 24. bölüm fragmanını araştırıyor. Nitekim, son bölümde Çelebi tarihi eser kaçakçılığından yakayı ele vermişti. Peki bu durumun yankıları önümüzdeki bölümde de sürecek mi? Alev Alev dizisinin 24. bölümünde ne olacak? 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alev Alev 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 Alev Alev dizisinin 24. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle, son 1 veya 2 gün kala yayınlanmaktadır. Ayrıca; bazı haftalarda 3 farklı fragman paylaşımı yapılırken, bazı haftalarda tek fragman paylaşımı yapılıyor. Diğer yandan, Alev Alev dizisinin yeni bölümünden fotoğraflar da seyircisiyle buluşturuluyor. 

Alev Alev Yeni Bölüm Fragmanı

 

Alev Alev Yeni Bölüm Özeti

Kardeşinin hamlesi sonucu tutuklu yargılanmaya başlayan Çelebi, intikam oklarını İskender'e çevirir. Çiçek, İskender'in başının belaya girmesi üzerine, bir karar vermek zorunda kalır. Cemre, kızı Güneş'le mahalleye dönüp ev tutarken, Çelebisiz yeni hayatının ilk günlerinde, Ozan'ın sürpriz teklifi ile karşılaşır. Bülent cinayetine dair sırlar aralanırken, Bülent'in yokluğu herkesin hayatını alt üst edecektir.

Dizinin oyuncu kadrosu

  • Demet Evgar
  • Hazar Ergüçlü
  • Berker Güven
  • Dilan Çiçek Deniz