Arda Turan, Rangers kadrosunda yok! İşte sebebi...

Son dakika Galatasaray haberleri... Sarı-kırmızılıların UEFA Avrupa Ligi maçında Rangers ile oynayacağı maçın kadrosundan Arda Turan çıkartıldığını açıkladı! İşte detaylar...
29 Eylül 2020 23:37- Son Güncelleme - 29 Eylül 2020 23:40
Google news abonelik

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi playoff turu kapsamında İskoçya'nın Rangers takımıyla perşembe günü karşı karşıya gelecek.

Maç öncesinde sarı-kırmızılılar resmi sosyal medya hesabından takımın koronavirüs test sonuçlarını açıkladı. Galatasaray'da tüm koronavirüs test sonuçlar negatif çıktı.

Arda Turan kadrodan çıktı

Ancak Galatasaray aynı bildirinin altından Arda Turan'ın Glasgow'a gidecek olan kafilede yer almayacağını duyurdu. Arda Turan'ın koronavirüs testi negatif çıkmasına rağmen gribal enfeksiyon ve yüksek ateş şikayetleri nedeniyle kulübün bu kararı aldığı belirtildi.

Yapılan açıklama

Yapılan açıklama

Kulübümüz tarafından, Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için bu sabah (29 Eylül Salı) yapılan Covid-19 PCR testleri negatif sonuçlanmıştır.

Covid-19 PCR test sonucu negatif ve çekilen akciğer tomografisi temiz olan Arda Turan, gribal enfeksiyon ve yüksek ateş şikâyeti nedeniyle UEFA Avrupa Ligi'ndeki Rangers maçı için Glasgow'a gidecek olan kafilemizde yer almayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü