• Diğerleri

Arda'dan Galatasaraylı yıldıza: 'Çok büyük topçu'

Mustafa Cengiz'in transfer etmek istemediği Arda Turan, Fatih Terim'in kayınvalidesinin cenaze törenine katıldı. Başkanla yan yana gelmeyen Barcelonalı futbolcu, Selçuk İnan ile sohbet etti ve Emre Akbaba'yı övdü.
14 Şubat 2020 10:27- Son Güncelleme - 14 Şubat 2020 13:43

Fatih Terim'in kayınvalidesinin cenaze törenine katılan Arda Turan, Selçuk İnan ile sohbet ederken, sarı kırmızlıların yükselen değeri Emre Akbaba'yı övdü.

BURHAN CAN TERZİ

Galatasaray'da ara transfer dönemine damga vuran isim kuşkusuz Arda Turan oldu. Sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim'in isteğine rağmen gerçekleşmeyen transfer sonrası Arda Turan, kişisel hesabından yaptığı açıklamada Terim'e özel teşekkür etmiş, “Ailemizin babası, evladımın dedesidir” açıklamasında bulunmuştu. Galatasaray'ın eski kaptanı, tecrübeli teknik adamı acılı günününde de yalnız bırakmadı.

MUSTAFA CENGİZ İLE BİR ARAYA GELMEDİ

MUSTAFA CENGİZ İLE BİR ARAYA GELMEDİ

Önceki gün Fatih Terim'in kayınvalidesinin cenazesine katılan Arda Turan, Galatasaraylı futbolcularla da bir araya geldi. Özellikle bir süredir konuşmadıkları iddia edilen, arkadaşlıkları ise uzun yıllara dayanan Selçuk İnan ile samimi bir kucaklaşma yaşayan yıldız futbolcu, Galatasaray kaptanıyla uzun süre sohbet etti. Galatasaray eski kaptanı, başkan Mustafa Cengiz ile ise bir araya gelmedi.

"Çok büyük topçu"

"Çok büyük topçu"

Selçuk İnan, Arda'ya “Kendini sakın bırakma” tavsiyesinde bulunurken, Arda o sırada yanlarına gelen Emre Akbaba'ya da “Aslanım nasılsın” diyerek hatrını sordu. Sonrasında Selçuk'a dönerek “Çok büyük topçu” derken, Selçuk da “Gerçekten çok iyi” cevabını verdi. Arda öte yandan Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan ŞaŞ ve akademi koordinatörü Ali Yavaş ile de uzun süre sohbet etti. Galatasaray eski kaptanı, başkan Mustafa Cengiz ile ise bir araya gelmedi.