AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arıza 27. bölüm fragmanı izle, Arıza yeni bölüm fragmanı izle, Show TV

İlk Yayınlanma : 14 Mar 2021 - 16:01 / Son Güncelleme : 14 Mar 2021 - 16:06

Arıza 27. bölüm fragmanı izlemek isteyen kullanıcılar internette araştırma yapıyor. Her bölümde daha fazla etkileyici olmaya başlayan Arıza dizisi, adeta izleyicileri ekrana kilitliyor. 26. bölüm biter bitmez 27. bölümde olacakları merak eden izleyiciler, internette 27. bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Peki, Arıza 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza yeni bölüm fragmanı nasıl izlenir? Arıza 26. bölümde ne oldu?

Arıza 27. bölüm fragmanı izle, Arıza yeni bölüm fragmanı izle, Show TV

Arıza 27. bölüm fragmanı izle. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizinin, bugün 26. bölümü sona erdi. Uzun metraj bir yapım olan Arıza dizisinin bir bölümü 255 dakika uzunluğunda. Yani, bir bakıma 4 saatten fazla denilebilir. Dizinin yeni bölüm fragmanını kaçırmak istemeyen takipçileri internette Arıza fragmanı izle, Arıza yeni bölüm fragmanı izle, Arıza son bölüm fragmanı izle, Arıza 27. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalara başladı. İşte, Arıza fragmanı izleme yöntemleri...

Arıza 27. bölüm fragmanı izle

Herkesin gözü kulağı hastanede Haşmet ve Mert’ten gelecek haberlerdedir. Arıza 27. bölüm fragmanı izle. İhtiyar tüm bu yaşananlardan sonra Mithat’ı konsorsiyumun başından alır, masayı da lağveder. Herkes tarafını seçip plan yapmaya koyulurken, Ali Rıza eski bir dostuyla birlikte Mithatların gizli toplantısını basar. Bunun üzerine Balaban yeni bir plan yaparak, hasımlarını ölümle baş başa bırakmak ister. Ali Rıza ise kendisine gelen sürpriz bir telefonun şaşkınlığı içerisindedir.

Arıza yeni bölüm fragmanı izle

Öte yandan Mithat ve çetesi yeni bir strateji geliştirip Ali Rıza ile Haşmet’i yok etme hedeflerini düşler. Arıza yeni bölüm fragmanı izle. Haşmetle Ali Rıza arasındaki kırgınlığı bilen ihtiyar, Haşmet’i karşısına alıp Ali Rıza’nın babası olduğunu söyler. Ali Rıza ile Mert, Halide’yi de yanlarına alarak babalarının mezarına gitmek ister. Ancak, mezarlıkta son derece ilginç bir olay yaşanır.

Arıza konusu nedir?

Taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile Doktor Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir taksi macerasıyla kesişir ve farklı dünyanın iki insanı tehlikeli bir aşka yelken açar. Haksızlıklar karşısında arkasında kimsecikler olmayan Ali Rıza, mafyatik kralların karşısına çıkmaya karar verir ve tüm zorluklara rağmen bu zor yolculukta yanında Halide ve sevdikleri de mevcuttur.

Arıza fragmanı ne zaman yayınlanıyor?

Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinin fragmanı, yeni bölüme 3 gün kala YouTube üzerinden paylaşılıyor. 

Arıza fragman

Arıza oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ali Rıza Altay
Ayça Ayşin Turan, Halide Gürkan
Ahmet Mümtaz Taylan, Haşmet Gürkan
Olgun Toker, Burak Ersoylu
Levent Can, Fuat Ersoylu
Murat Daltaban, Muzaffer Cura
Dilara Aksüyek, Füsun Keskin
Yeşim Salkım, Melek Tekinoğlu
Hazal Benli, Derya Tekinoğlu
Ali Rıza Kubilay, Mithat Tekinoğlu
Cavit Çetin Güner, Murat Ersoylu
Ali Seçkiner Alıcı, Hasan Kırbaş
Yağız Can Konyalı, Mert Altay
Yeşim Gül, Rukiye Altay
Cankat Aydos, Ferit
Şekip Taşpınar , Şehmuz Atmaca
Numan Çakır , Galip Atabey
Burak Demir Metin (İstihbaratçı. Muzaffer'in yardımcısı.)
Ergun Kuyucu - Sabri (Haşmet'in adamı)