Arsene Wenger'den Bayern Münih'e tavsiye!

14 Ekim 2018 00:58- Son Güncelleme - 14 Ekim 2018 00:59
Google news abonelik

Almanya Ligi’nde son haftalardaki kötü performansıyla eleştirilere maruz kalan ve 13 puanla 6. sırada yer alan Bayern Münih ile ilgili bir yorum da uzun yıllar Arsenal’i çalıştıran Fransız teknik adam Arsene Wenger’den geldi. Wenger, Bayern’in geleceği adına herhangi bir endişe duymadığını ifade etti.

Ne zaman bir takımın başında olacak?

1996 yılından 2018 yılına kadar Arsenal’de görev yapan ve geleceği hakkındaki sorulara yanıt veren Wenger, “Neredeyse 35 yıldır ara vermeden çalışıyordum. Bu yüzden belki de 2-3 ay dinlenmek kötü bir fikir olmayabilir. Ne zaman çalışacağım, bundan sonra nerede olacağım konusunda bir şey diyemem” açıklamasını yaptı.

Wenger’den Bayern Münih yorumu ve tavsiye

Öte yandan ünlü çalıştırıcı, Bayern Münih’in kötü performansı hakkında konuştu ve Bavyera ekibine tavsiyede bulundu. Wenger, ”Bayern’in durumu Almanya’daki birçok kişi gibi beni de şaşırttı. Ama ben Bayern hakkında endişelenmiyorum. Şimdi en önemli olan şey; sakin olmak ve kulübü istikrara kavuşturmak” diye konuştu. (AJANSSPOR DIŞ HABER)

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!